Povezane vesti
Sud: Crna Gora prekršila Evropsku konvenciju u slučaju bivše čuvarke zatvora
N1 Info 09.11.2021
Crna Gora je prekršila Evropsku konvenciju o ljudskim pravima u predmetu Daliborka Špadijer protiv Crne Gore, objavio je Evropski sud za ljudska prava. Sud je presudio da je Crna Gora u tom slučaju prekršila član osam Evropske konvencije – pravo na… »
Zatvorska čuvarka dobila Crnu Goru pred Evropskim sudom
RTV 09.11.2021
PODGORICA - Nekadašnja šefica smene straže u ženskom zatvoru Daliborka Špadijer iz Podgorice, dobila je Crnu Goru pred Evropskim sudom za ljudska prava u Strazburu u sporu koji je pokrenula protiv države jer je nije zaštitila od maltretiranja drugog… »
Čuvarka ženskog zatvora dobila Crnu Goru u Strazburu
Telegraf 09.11.2021
Daliborka Špadijer je, kao šef smene u ženskom zatvoru, 2013. godine prijavila pet koleginica jer su dopustile muškim stražarima da uđu u ženski zatvor, od kojih je jedan od njih imao "fizički kontakt sa dve zatvorenice" Nekadašnja šefica smene straže u… »
Vesti dana »
Iran i Oman će tokom primirja naplaćivati takse za prolazak kroz Ormuski moreuz
RTV pre 19 minutajoš 68 povezanih
Pauza na dve nedelje: SAD i Iran privremeno postigli primirje
Bloomberg Adria pre 34 minutajoš 18 povezanih
Teška nesreća u Surčinu Poginuo muškarac (30), nije mu bilo spasa, lekari mogli samo da konstatatuju smrt
Dnevnik pre 49 minutajoš 12 povezanih





