Povezane vesti

Saslušana majka prebijene bebe: Videla je krv u ustima deteta, muž joj nije dao da ga odvede u bolnicu (foto, video)

Saslušana majka prebijene bebe: Videla je krv u ustima deteta, muž joj nije dao da ga odvede u bolnicu (foto, video)

Mondo 09.11.2021
Saslušanje majke pretučene bebe je u toku u Prvom osnovnom javnom tuzilastvu u Beogradu. Saslušanje majke pretučene bebe je u toku u Prvom osnovnom javnom tuzilastvu u Beogradu. U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu saslušana je Sandra M. (24), majka… »
Majka bebe kojoj je očuh polomio ruke i noge saslušana u tužilaštvu: Videla sam da mi dete ima krv u ustima i na majici!

Majka bebe kojoj je očuh polomio ruke i noge saslušana u tužilaštvu: Videla sam da mi dete ima krv u ustima i na majici!

Kurir 09.11.2021
Sandra M. (24), majka bebe koju je 4. novembra, kako se sumnja brutalno pretukao očuh, danas je na saslušanju Prvom osnovnom javnom tužilaštvu da je osumnjičeni Rašid B. tukao i nju. Ona je, kako je potvrđeno iz tužilaštva saslušana kao svedok… »
Majka i baba prebijenog deteta sa Karaburme saslušane u tužilaštvu

Majka i baba prebijenog deteta sa Karaburme saslušane u tužilaštvu

Nova 09.11.2021
U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušana je majka jednogodišnjeg deteta S.M, koje je, kako se sumnja, 4. novembra prebio njen vanbračni partner Rašid B. Usledilo je i saslušanje detetove babe, odnosno majke S.M., rečeno je Tanjugu u… »
Beba pljuvala krv: Očuh na saslušanju negirao da je pretukao dete, komšije kažu da je Sandra sama povredila sina

Beba pljuvala krv: Očuh na saslušanju negirao da je pretukao dete, komšije kažu da je Sandra sama povredila sina

Večernje novosti 09.11.2021
Foto: Printskrin/Fejsbuk Na saslušanju osumnjičeni je tvrdio da "bebu nije ni pipnuo i da je majka bila sa detetom ceo dan"! Beba koja je sa teškim povredama zbrinuta u bolnici, prema nalazu lekara, ima i druge povrede pa se sumnja da je dečak batine… »
"Dva brata su joj se prošle godine utopila": Potresna priča majke čija je beba u bolnici zbog stravičnih povreda koje joj…

"Dva brata su joj se prošle godine utopila": Potresna priča majke čija je beba u bolnici zbog stravičnih povreda koje joj…

Blic 09.11.2021
Rašid B. (29) iz Beograda, uhapšen je zbog sumnje da je 4. novembra u kući na Karaburmi pretukao sina svoje vanbračne supruge Sandre S. koji još nema ni godinu dana i polomio mu obe ruke i noge. Na saslušanju osumnjičeni je tvrdio da "bebu nije ni… »
Počelo saslušanje majke pretučene bebe, nasilnik u pritvoru

Počelo saslušanje majke pretučene bebe, nasilnik u pritvoru

Nova 09.11.2021
U Prvom osnovnom javnom tuzilastvu u Beogradu u toku je saslušanje majke jednogodišnjeg deteta, koje je, kako se sumnja, 4. novembra prebio njen vanpračni partner Rašid B. „Saslušanje je u toku, nakon kojeg će biti izdato saopštenje za medije“… »
U toku saslušanje majke prebijene bebe: Očuh mostrum detetu polomio ruke i noge, a partnerki zabranio da ga vodi kod lekara

U toku saslušanje majke prebijene bebe: Očuh mostrum detetu polomio ruke i noge, a partnerki zabranio da ga vodi kod lekara

Kurir 09.11.2021
U Prvom osnovnom javnom tuzilastvu u Beogradu u toku je saslušanje majke jednogodišnjeg deteta, koje je, kako se sumnja, 4. novembra prebio njen vanpračni partner Rašid B. (29). - Saslušnje je u toku, nakon kojeg će biti izdato saopštenje za medije… »
Vulević o prebijanju bebe na Karaburmi: "Upitno je i ponašanje majke, kazna zatvora 3 - 5 godina"

Vulević o prebijanju bebe na Karaburmi: "Upitno je i ponašanje majke, kazna zatvora 3 - 5 godina"

Telegraf 09.11.2021
Tokom pregleda bebe otkrivene i starije povrede. Javnost je juče potresao stravičan slučaj nasilja u porodici. Očuh je u Beogradu pretukao bebu i polomio joj obe ruke i noge. Određen mu je pritvor, majka je na saslušanju rekla da nije bila kod… »
Psihološki profil monstruma koji je bebi slomio obe ruke i noge: Rašid je bio psihotičan, čuo glasove, u detetu video…

Psihološki profil monstruma koji je bebi slomio obe ruke i noge: Rašid je bio psihotičan, čuo glasove, u detetu video…

Kurir 09.11.2021
Rašid B. uhapšen je zbog sumnje da je 4. novembra u kući na Karaburmi pretukao sina svoje vanbračne supruge koji još nema ni godinu dana. Osumnjičen je da je bebi, koja je sa teškim povredama zbrinuta u bolnici, polomio obe ruke i noge. Mara… »
Veštače i detetove starije povrede: Određen pritvor očuhu za kog se sumnja da je zverski pretukao bebu

Veštače i detetove starije povrede: Određen pritvor očuhu za kog se sumnja da je zverski pretukao bebu

Blic 08.11.2021
Dečak, jedanaestomesečni S. R., primljen je u Univerzitetsku dečju kliniku u Tiršovoj ulici u Beogradu zbog brojnih preloma, a zbog sumnje da mu je naneo povrede priveden je njegov očuh Rešid B. (29), kojem je odlukom Prvog osnovnog suda određen… »
"Samo sam ga ljuljao i dao sam mu cuclu!" Evo kako se brani očuh mališana koji leži u bolnici sa teškim povredama

"Samo sam ga ljuljao i dao sam mu cuclu!" Evo kako se brani očuh mališana koji leži u bolnici sa teškim povredama

Večernje novosti 08.11.2021
Kuća u kojoj žive Beđet i Sandra sa decom / Foto Z. Jovanović Prema krivičnoj prijavi, mališan je povrede zadobio u četvrtak, i to najverovatnije između 18 i 22 sata. U tom periodu, kako se sumnja, on je bio sam sa očuhom u kući na Karaburmi… »

Vesti dana »