Povezane vesti

Izetbegović o susretu sa Vučićem: Neka on predloži termin, ja ću lokaciju

Izetbegović o susretu sa Vučićem: Neka on predloži termin, ja ću lokaciju

Blic 09.11.2021
Predsednik SDA Bakir Izetbegović tvrdi da do susreta sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem, sa kojim bi se rado sreo, još nije došlo jer mu nije ponuđen termin. "Nije mi ponudio termin. Mi smo razmenili poruke. Čestitao sam mu na ustupljenim… »
Izetbegović: Neka Vučić predloži termin, ja ću lokaciju

Izetbegović: Neka Vučić predloži termin, ja ću lokaciju

Vesti online 09.11.2021
Predsednik SDA Bakir Izetbegović tvrdi da do susreta sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem, sa kojim bi se rado sreo, još nije došlo jer mu nije ponuđen termin. – Nije mi ponudio termin. Mi smo razmenili poruke. Čestitao sam mu na… »
Bakir Izetbegović: Čestitao sam Vučiću na ustupljenim predmetima o ratnim zločinima

Bakir Izetbegović: Čestitao sam Vučiću na ustupljenim predmetima o ratnim zločinima

Večernje novosti 09.11.2021
Foto: EPA - Nije mi ponudio termin. Mi smo razmenili poruke. Čestitao sam mu na ustupljenim predmetima o ratnim zločinima, to je bio dobar korak. Rado bi se sa njim sreo - rekao je Bakir Izetbegović. Na opasku da je odustao da se sa Vučićem sretne u… »
Izetbegović otkrio zašto se Nije susreo sa Vučićem: Razmenili smo poruke, neka on meni ponudi termin, ja ću njemu lokaciju

Izetbegović otkrio zašto se Nije susreo sa Vučićem: Razmenili smo poruke, neka on meni ponudi termin, ja ću njemu lokaciju

Srbija danas 09.11.2021
Izetbegović želi sastanak sa predsednikom Srbije. Predsednik SDA Bakir Izetbegović tvrdi da do susreta sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem, sa kojim bi se rado sreo, još nije došlo jer mu nije ponuđen termin. - Nije mi ponudio termin. Mi… »

Vesti dana »