Povezane vesti
Čomić: Novi zakon o prvrednim društvima treba da spreči postojanje fantomskih firmi
Danas 10.11.2021
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su sednicu na kojoj razmatraju izmene i dopune Zakona o privrednim društvima. Ministarka za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Gordana Čomić izjavila je da je jedan od ciljeva izmena zakona, da se otklone… »
Čomić: Novi zakon treba da spreči postojanje fantomskih firmi
N1 Info 10.11.2021
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su sednicu na kojoj razmatraju izmene i dopune Zakona o privrednim društvima. Ministarka za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Gordana Čomić izjavila je da je jedan od ciljeva izmena zakona da se otklone… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 5 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 26 minutajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 6 satijoš 1 povezana