Povezane vesti
Ponovo odloženo suđenje Šarićevom svedoku saradniku
Dnevnik 10.11.2021
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas je za 29. decembar odložen početak suđenja Nebojši Joksoviću za zloupotrebe u vezi sa štamparijom BMG-NM, a koji je inače javnosti poznat kao svedok saradnik u procesu za krijumčarenje kokaina protiv Darka Šarića… »
Odloženo suđenje bivšem saradniku Šarića za zloupotrebe u štampariji
Nova 10.11.2021
U Višem sudu u Beogradu danas je za 29. decembar odložen početak suđenja Nebojši Joksoviću za zloupotrebe u vezi sa štamparijom BMG-NM, a koji je inače javnosti poznat kao svedok saradnik u procesu za krijumčarenje kokaina protiv Darka Šarića. Pored… »
Ponovo odloženo suđenje svedoku saradniku u postupku protiv Šarića: Advokat u izolaciji zbog korone, drugi ima obaveze
Kurir 10.11.2021
Suđenje svedoku saradniku u postupku protiv Darka Šarića, Nebojši Joksoviću, za zloupotrebu položaja odloženo je danas u Višem sudu u Beogradu, jer se njegovi branioci nisu pojavili u sudnici. Joksović je sudiju obavestio da mu je jedan advokat u… »
Vesti dana »
Putevi Srbije apeluju na oprez na kritičnim deonicama sneg, klizavi kolovozi i opasni odroni
Dnevnik pre 5 minutajoš 5 povezanih
Evropa razmatra finansijske i bezbednosne opcije zbog Trampovih pretnji Grenlandu
RTV pre 15 minutajoš 4 povezane
Na današnji dan: Rođeni Elvis i Stiven Hoking, umro Galileo, oslobođena Kalemegdanska tvrđava
Radio 021 pre 25 minutajoš 4 povezane





