Povezane vesti

Najviše na svetu bih volela da ozdravi, čula sam se sa njom i rasplakala! Lepa Lukić van sebe zbog Merimine bolesti

Najviše na svetu bih volela da ozdravi, čula sam se sa njom i rasplakala! Lepa Lukić van sebe zbog Merimine bolesti

Kurir 10.11.2021
Pevačica Merima Njegomir vodi bitku sa opakom bolešču, a kako je saopštila zdravlje joj se veoma pogoršalo. Ova vest veoma je potresla njenu koleginicu Lepu Lukuć, koja je istakla da je plakala kada je čula za to. - Ja nju najviše volim na svetu… »
“Ne znam gde bih bila da nisam rasla uz tvoju snagu”: Ćerka Merime Njegomir se emotivnim rečima obratila bolesnoj mami

“Ne znam gde bih bila da nisam rasla uz tvoju snagu”: Ćerka Merime Njegomir se emotivnim rečima obratila bolesnoj mami

Mondo 10.11.2021
Proslavljena pevačica Merima Njegomir teško je bolesna, a ćerka joj posvetila reči koje stežu srce. Proslavljena pevačica Merima Njegomir teško je bolesna, a ćerka joj posvetila reči koje stežu srce. Proslavljena pevačica Merima Njegomir… »
"Ne znam gde bih bila da nisam rasla uz tvoju snagu": Ćerka Merime Njegomir teško bolesnoj majci posvetila emotivnu poruku

"Ne znam gde bih bila da nisam rasla uz tvoju snagu": Ćerka Merime Njegomir teško bolesnoj majci posvetila emotivnu poruku

Blic 10.11.2021
Pevačica Merima Njegomir bori se sa kancerom i u teškom je zdravstvenom stanju, a njena ćerka Jelena Njegomir bolesnoj majci čestitala je rođendan dirljivim rečima. Naime, Merimi je danas, 9. novembra, 68. rođendan, a tim povodom njena naslednica… »

Vesti dana »