Povezane vesti
Mašinovođi smanjili platu zbog kašnjenja od jednog minuta: Japanac tuži firmu, uzeli mu pola dolara - sad traži odštetu!
Mondo 10.11.2021
Zaposleni je odbio da prihvati smanjenje, jer tvrdi da kašnjenje nije izazvalo stvarne poremećaje u redu vožnje u Japanu jer je voz tokom incidenta bio prazan. Zaposleni je odbio da prihvati smanjenje, jer tvrdi da kašnjenje nije izazvalo stvarne… »
Ne oprašta firmi ni cent: Japanski mašinovođa kažnjen sa pola dolara, odmah podneo tužbu!
Kurir 10.11.2021
Japanski mašinovođa tuži svog poslodavca nakon što je dobio 56 jena (0,49 dolara; 0,36 funti) manju platu zbog kratkog kašnjenja u poznatom tačnom železničkom sistemu u zemlji. Železnička kompanija JR Vest kaznila je muškarca nakon što je zabuna na poslu… »
Japan i železnica: Mašinovođa tužio firmu zbog smanjenja plate od 40 evro-centi
BBC News 10.11.2021
Sada mašinovođa traži odštetu od 2,2 miliona jena (oko 16.800 evra) zbog psihičkih problema koje mu je navodno izazvao ovaj slučaj. Mašinovođa u Japanu tužio je kompaniju za koju radi pošto mu je odbila od plate 56 jena (40 evro centi) zbog kratkrajnog… »
Vesti dana »
Dobro došli u 90-e: Nema deviza ni benzina, a stiže i Karićeva BK televizija. Vučić, Dačić i Šešelj nisu ni odlazili
Nova pre 1 satjoš 46 povezanih
BLOG UŽIVO Odloženo suđenje studentima uhapšenim nakon Vidovdanskog protesta
Nova pre 2 satajoš 29 povezanih
Održan sastanak Zelenskog sa evropskim liderima o mirovnom planu za Ukrajinu
Novi magazin pre 59 minutajoš 74 povezane
Može Zvezda i bez Monekea: Crveno-beli ubedljivi na gostovanju Bosni
Euronews pre 34 minutajoš 43 povezane




