Povezane vesti

"Estradni makro" odbacio optužbe! "Devojke nikada nisam uvredio i prisilio na bilo šta"

"Estradni makro" odbacio optužbe! "Devojke nikada nisam uvredio i prisilio na bilo šta"

Večernje novosti 10.11.2021
Mihajlo Maksimović / Foto: Z. Jovanović On je detaljno objasnio kako je poslovala "njegova firma", da su za njega radile brojne poznate devojke i žene, kao i da su zarađivale od 5 do 10 hiljada evra mesečno, i da nijednu od njih nikada nije uvredio… »
Maksimović o optužbama da je makro: Nikoga nisam primoravao na prostituciju

Maksimović o optužbama da je makro: Nikoga nisam primoravao na prostituciju

Nova 10.11.2021
U Višem sudu u Beogradu danas je ispočetka krenulo suđenje Mihajlu Maksimoviću i njegovom bratu Dušanu Milenkoviću, optuženim za posredovanje u tzv. elitnoj prostituciji. Maksimović je priznao da je posredovao između devojaka i klijenata u… »
Estradni makro mihailo priznao: Bio sam iskren i korektan, znale su šta je njihov posao! Nikada nisam udario nijednu devojku

Estradni makro mihailo priznao: Bio sam iskren i korektan, znale su šta je njihov posao! Nikada nisam udario nijednu devojku

Kurir 10.11.2021
Mihailo Maksimović, najpoznatiji estradni makro priznao je danas pred Višim sudom u Beogradu da je posredovao u prostituciji, ali je odbacio navode optužnice koji ga terete za trgovinu ljudima, odnosno da je dve devojke vrbovao za bavljenje… »
"Prostitutke su me same zvale da im nađem mušterije": Estradni makro na suđenju otkrio kako je poslovala njegova "firma"

"Prostitutke su me same zvale da im nađem mušterije": Estradni makro na suđenju otkrio kako je poslovala njegova "firma"

Blic 10.11.2021
U Višem sudu u Beogradu danas je ispočetka krenulo suđenje Mihajlu Maksimoviću i njegovom bratu Dušanu Milenkoviću, optuženim za posredovanje u elitnoj prostituciji. Maksimović je priznao da je posredovao između devojaka i klijenata u… »

Vesti dana »