Povezane vesti
Vlada usvojila uredbe o arhivskoj građi i tržišnim premijama za vetroelektrane
N1 Info 10.11.2021
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Uredbu o jedinstvenim tehničko-tehnološkim zahtevima i procedurama za čuvanje i zaštitu arhivske građe i dokumentarnog materijala u elektronskom obliku. Uredbom će biti stvoren zaokružen pravni okvir, koji će… »
Vlada donela Uredbu radi povećanja korišćenja energije iz obnovljivih izvora
Nova 10.11.2021
Vlada Srbije donela je danas Uredbu o kvoti u sistemu tržišne premije za vetroelektrane, u cilju povećanja korišćenja energije iz obnovljivih izvora i stvaranja konkuretnog tržišta proizvodnje električne energije iz takvih vrsta izvora. Kako se navodi u… »
Vlada donela Uredbu za veće korišćenje energije iz obnovljivih izvora
Danas 10.11.2021
Vlada Srbije usvojila je Uredbu o jedinstvenim tehničko-tehnološkim zahtevima i procedurama za čuvanje i zaštitu arhivske građe i dokumentarnog materijala u elektronskom obliku, kao i Uredbu o kvoti u sistemu tržišne premije za vetroelektrane. Uredbom će… »
Vesti dana »
Karlos Sajnc: Noris je dokazao da i dobar momak može da bude šampion Formule 1
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Stotine knjiga oštećene u Luvru: Curenje vode pogodilo biblioteku egipatskih antikviteta
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana






