Povezane vesti

Kristijan Golubović oglasio se i otkrio pozadinu sukoba sa bivšom suprugom Ivanom

Kristijan Golubović oglasio se i otkrio pozadinu sukoba sa bivšom suprugom Ivanom

Vesti online 11.11.2021
Kristijana Golubovića je bivša supruga Ivana, prijavila za nasilje u porodici, nakon čega mu je izrečena mera zabrane prilaska i komunikacije u trajanju od 48 sati. Golubović se oglasio i ispričao svoju verziju sukoba sa Ivanom, koja je, kako tvrdi… »
Sramno pravdanje Kristijana Golubovića nakon što je završio u policiji: "Tražio sam Ivani pare za sina, rekla mi je da idem…

Sramno pravdanje Kristijana Golubovića nakon što je završio u policiji: "Tražio sam Ivani pare za sina, rekla mi je da idem…

Blic 11.11.2021
Kristijan Golubović, bivši robijaš i učesnik domaćih rijalitija, završio je sinoć u policijskoj stanici. Golubovića je bivša supruga, Ivana Veljović, prijavila u Kraljevu za nasilje u porodici, a on se tim povodom obratio pratiocima na… »
Tražio sam joj pare, rekla mi je da idem kod švalerke! Kristijan uživo o detaljima razvoda od Ivane

Tražio sam joj pare, rekla mi je da idem kod švalerke! Kristijan uživo o detaljima razvoda od Ivane

Mondo 11.11.2021
Kao bomba odjeknula je vest da je Kristijana Golubovića prijavila bivša supruga Ivana, a on je sada otkrio i detalje njihovograzvoda. Kao bomba odjeknula je vest da je Kristijana Golubovića prijavila bivša supruga Ivana, a on je sada otkrio i detalje… »
Kristijan tražio ženi 15.000 evra, ona ga prijavila policiji Golubović se oglasio i otkrio detalje o porodičnom nasilju!

Kristijan tražio ženi 15.000 evra, ona ga prijavila policiji Golubović se oglasio i otkrio detalje o porodičnom nasilju!

Alo 11.11.2021
Domaći mediji bruje o prijavi koju je policiji protiv Kristijana Golubovića podnela njegova bivša supruga Ivana Veljović. Navodno, zbog nasilja u porodici izrečena mu je hitna mera zabrane prilaska, a sada se Kristijan oglasio za i priznao šta se… »
Može li jadnije? Kristijan Golubović ženi dao pare, pa poslao advokata da vrati milion i po dinara i nakon toga - nasilje u…

Može li jadnije? Kristijan Golubović ženi dao pare, pa poslao advokata da vrati milion i po dinara i nakon toga - nasilje u…

Blic 10.11.2021
Kao bomba je danas odjeknula vest da je Kristijan Golubović završio u policiji zbog nasilja u porodici. Bivšeg robijaša je prijavila nekadašnja supruga Ivana Veljković, zbog čega mu je izrečena hitna mera zabrane prilaska, a tim povodom se… »
Kristijan Golubović završio u policiji zbog porodičnog nasilja: Izrečena mu hitna mera zabrane prilaska

Kristijan Golubović završio u policiji zbog porodičnog nasilja: Izrečena mu hitna mera zabrane prilaska

Blic 10.11.2021
Kristijan Golubović, bivši robijaš i učesnik domaćih rijalitija, završio je večeras u policijskoj stanici. Golubovića je bivša supruga, Ivana Veljović, prijavila u Kraljevu za nasilje u porodici, piše "Informer". Odazvao se pozivu policije… »

Vesti dana »