Povezane vesti
Ne komentarišemo interna razmatranja zašto pojedine zemlje nisu pozvane na samit
Politika 11.11.2021
Stejt department je saopštio povodom Samita za demokratiju i ljudska prava koji organizuje predsednik SAD Džo Bajden da „ne komentariše interna razmatranja zašto pojedine zemlje nisu pozvane”, prenosi danas Glas Amerike. „Predsednik Bajden obavezao se da… »
Stejt department: Ne komentarišemo zašto neke zemlje nisu pozvane na Samit
N1 Info 11.11.2021
Predsednik Bajden obavezao se da bude domaćin Samitu za demokratiju da bi ojačao našu posvećenost pozicioniranju demokratije i ljudskih prava u središte spoljne politike SAD, precizirano je u odgovoru neimenovanog portparola Stejt Departmenta na upit… »
Stejt department: Ne komentarišemo zašto neke zemlje nisu pozvane na Samit za demokratiju
Slobodna Evropa 11.11.2021
Stejt department je saopštio povodom Samita za demokratiju i ljudska prava koji organizuje predsednik SAD Džo Bajden (Joe Biden) da "ne komentariše interna razmatranja zašto pojedine zemlje nisu pozvane", preneo je Glas Amerike (VOA). "Predsednik Bajden… »
Vesti dana »
Profesorka Jelene Kleut ostala bez posla na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu
Beta pre 2 satajoš 32 povezane
Zaharova nije želela da komentariše trenutne pregovore o prodaji NIS-a
Sputnik pre 4 satijoš 65 povezanih
Prenos, Armani - Zvezda: Crveno-beli igraju važan meč u Evroligi!
Večernje novosti pre 32 minutajoš 34 povezane
Ovo su lokacije u Srbiji na kojima se nalaze „super radari“: Nekoliko lokacija oko Čačka
Ozon press pre 2 satajoš 9 povezanih
Završena sednica Skupštine, nastavak u utorak od 10 časova
Serbian News Media pre 1 satjoš 34 povezane



