Povezane vesti

Marinko druže moj, otišao si prerano! Ana Bekuta se rasplakala na komemoraciji, a njen potresan govor tera suze na oči

Marinko druže moj, otišao si prerano! Ana Bekuta se rasplakala na komemoraciji, a njen potresan govor tera suze na oči

Mondo 11.11.2021
Ana Bekuta oprostila se dirljivim govorom i sa suzana od kolege Marinka Rokvića. Ana Bekuta oprostila se dirljivim govorom i sa suzana od kolege Marinka Rokvića. Najbliži članovi porodice, prijatelji i kolege okupili su se u Kamenoj sali radio… »
(Foto) ani bekuti pozlilo od bola i tuge: "Marinkovim sinovima je opet dozvoljeno da budu uplakana deca"

(Foto) ani bekuti pozlilo od bola i tuge: "Marinkovim sinovima je opet dozvoljeno da budu uplakana deca"

Blic 11.11.2021
Komemoracija povodom smrti pevača Marinka Rokvića se održava danas u Kamenoj sali radio Beograda, a potresan govor je, između ostalog, održala i pevačica Ana Bekuta. - Kako god se zovemo, gde god da živimo, koliko god para da imamo i koliko god… »
Ana Bekuta: „Umro je i pevač i glas i pesma, ali prvo – otac”

Ana Bekuta: „Umro je i pevač i glas i pesma, ali prvo – otac”

Svet & Skandal 11.11.2021
Komemoraciji su prisustvovali brojni poštovaoci Marinkovog rada, kao i njegove kolege sa estrade. Inače, broj ljudi zbog epidemioloških mera je ograničen. Pevači i njegove kolege uputili su mu poslednje reči na ovoj tužnoj svečanosti. Ana Bekuta… »
"Druže moj, prerano si otišao!" Potresan govor Ane Bekute na komemoraciji Marinku Rokviću

"Druže moj, prerano si otišao!" Potresan govor Ane Bekute na komemoraciji Marinku Rokviću

Večernje novosti 11.11.2021
Foto: ATA Images - Kada umre otac, shvatimo da je život vašar u kom se ne snalazimo... Iako sam pozvana kao deo estrade i verovatno bi trebalo da kažem da je pevač, ja bih prvo da kažem da je umro otac. Svojim očima sam godinama gledala njegovu… »
Poslušajte potresni govor Ane Bekute na komemoraciji Marinka Rokvića (VIDEO)

Poslušajte potresni govor Ane Bekute na komemoraciji Marinka Rokvića (VIDEO)

Nova 11.11.2021
Pevačica Ana Bekuta održala je govor na komemoraciji Marinka Rokvića. U jednom trenutku, govoreći o Marinku, Bekuta nije mogla da zadrži suze. „Želim da izrazim saučešće celoj porodici. Kada umre otac koliko god godina da imamo, gde god da… »
Dario, Nikola i marko, vaš otac izlazio je iz rudnika estrade čistog obraza i ruku: Bekuta potresnim govorom rasplakala celu…

Dario, Nikola i marko, vaš otac izlazio je iz rudnika estrade čistog obraza i ruku: Bekuta potresnim govorom rasplakala celu…

Kurir 11.11.2021
Ana Bekuta oprostila se od kolege i prijatelja Marinka Rokvića na komemoraciji u sali radio Beograda, a njene reči rasplakale su mnoge. Naime, Ana je govorila o tome kako je svog porodičnog prijatelja Marinka izgubila 6. novembra, pa se prisetila… »
VIDEO Svi pevaju i jecaju – Nikola Rokvić se slomio zbog govora legende Zvezde

VIDEO Svi pevaju i jecaju – Nikola Rokvić se slomio zbog govora legende Zvezde

Nova 11.11.2021
Boško Đurovski, legenda Crvene zvezde i trener Grafičara ispričao je anegdotu na komemoraciji u čast Marinka Rokvića i izazvao lavinu emocija među okupljenima. Čuveni pevač je preminuo šestog novembra u 68. godini posle teže i kraće bolesti, a… »
Legende Zvezde se opraštaju od Rokvića – Džajić i Đurovski na komemoraciji

Legende Zvezde se opraštaju od Rokvića – Džajić i Đurovski na komemoraciji

Nova 11.11.2021
Počasni predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić i trener Grafičara Boško Đurovski došli su na komemoraciju Marinka Rokvića. Komemoracija se održava od 11 sati u sali Radio Beograda, a sahrana Marinka Rokvića obaviće se u četvrtak, 11. novembra… »
Džajić: Marinko je igrao za veterane Zvezde, bili smo prijatelji VIDEO

Džajić: Marinko je igrao za veterane Zvezde, bili smo prijatelji VIDEO

Nova 11.11.2021
Počasni predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić došao je na komemoraciju čuvenom pevaču Marinku Rokviću i tom prilikom prokomentarisao odnos sa njime. Komemoracija je zakazana za četvrtak od 11 časova u sali Radio Beograda, a sahrana je istog dana… »
Potresan govor na Marinkovoj komemoraciji: Molili smo ga da ne snima „Te noći kada umrem”!

Potresan govor na Marinkovoj komemoraciji: Molili smo ga da ne snima „Te noći kada umrem”!

Svet & Skandal 11.11.2021
U Kamenoj sali radio Beograda održava komemoracija pevaču Marinku Rokviću koji je preminuo nakon borbe sa teškom bolešću koja se iskomplikovala. Na komemoraciju prvo je stigla njegova porodica. Supruga Slavica i sinovi Nikola i Marko Rokvić, a tu… »

Vesti dana »