Povezane vesti
Čanak: Sramno da su vlasti dopustile murale Ratka Mladića u Novom Sadu i Beogradu
Radio 021 11.11.2021
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak osudio je danas ponašanje države po pitanju murala posvećenih osuđenim ratnim zločincima. On je pozvao premijerku Srbije Anu Brnabić da prekine sa "tolerencijom desnih ekstremista i da se snažno… »
Čanak: Prekinuti toleranciju ekstremista
Danas 11.11.2021
Neshvatljivo je da su vlasti dopustile da lik ratnog zločinca Ratka Mladića bude nacrtan na zgradama u Beogradu i Novom Sadu, ocenio je predsednik LSV Nenad Čanak i pozivao predsednicu Vlade Srbije Anu Brnabić da prekine sa tolerencijom desnih… »
Čanak: Ponašanje vlasti oko murala posvećenog Mladiću je opasno i neodgovorno
Nova 11.11.2021
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak osudio je danas ponašanje države po pitanju murala posvećenih osudjenim ratnim zločincima i pozvao premijerku Srbije Anu Brnabić da prekine s "tolerencijom desnih ekstremista i da se snažno… »
Vesti dana »

"Napravio je najviše serijskog programa u celoj jugoslaviji": Slobodan Terzić o smrti Mihaila Vukobratovića: "Plenio je razmevanjem za sve"
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih

MUP: Tri policajca povređena u Kosjeriću, priveden učesnik neprijavljenog okupljanja
Sputnik pre 12 minutajoš 2 povezane

Maestralni Dončić poslao Sloveniju u četvrtfinale Evropskog prvenstva u košarci
Danas pre 1 satjoš 4 povezane

Potpuno pomračenje Meseca: Spektakl na nebu iznad Srbije koji svi mogu da posmatraju golim okom (foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Pre tri decenije postignut dogovor o podeli Bosne i Hercegovine
RTV pre 52 minutajoš 1 povezana