Povezane vesti
Balša Božović dobio pretnje smrću zbog Mladića
Slobodna Evropa 11.11.2021
Predsednik Izvršnog odbora Akademije za razvoj demokratije Balša Božović je, posle televizijskog duela sa advokatom Ratka Mladića, Brankom Lukićem, dobio na stotine uvredljivih poruka, među njima i desetine direktnih pretnji smrću, saopštila je ova… »
Balši Božoviću prete smrću zbog murala generala Mladića! Stiglo mu i na stotine uvredljivih poruka
Srbija danas 11.11.2021
U saopštenju se navodi da posebno zabrinjava činjenica da su neke od pretnji upućene na privatni broj telefona. Predsedniku Izvršnog odbora Akademije za razvoj demokratije Balši Božoviću je, posle sinoćnjeg televizijskog duela sa advokatom Ratka Mladića… »
Pretnje smrću i uvrede Balši Božoviću
Danas 11.11.2021
Predsedniku Izvršnog odbora Akademije za razvoj demokratije Balši Božoviću je, posle sinoćnjeg televizijskog duela sa advokatom Ratka Mladića, Brankom Lukićem, u emisiji „Usijanje“ na TV Kurir, poslato na stotine uvredljivih poruka, među njima i desetine… »
Pretnje smrću i uvrede Balši Božoviću
Nova 11.11.2021
Predsedniku Izvršnog odbora Akademije za razvoj demokratije Balši Božoviću je, posle sinoćnjeg televizijskog duela sa advokatom Ratka Mladića Brankom Lukićem, u emisiji "Usijanje" na TV Kurir, poslato na stotine uvredljivih poruka, među njima i desetine… »
Vesti dana »

Guranje sa žandarmerijom u Zaječaru: Skupština grada usvojila dnevni red, a potom je proglašena pauza (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Novi magazin pre 4 satijoš 8 povezanih

Šapić: Saobraćaj na Trgu republike, Terazijama i Vasinoj ulici biće pušten do 1. septembra
Nova ekonomija pre 18 minutajoš 21 povezana

Raketirana Sumska oblast, ima mrtvih i ranjenih; Rusija: Zauzeli smo naselje u regionu Dnjepropetrovska
RTS pre 23 minutajoš 19 povezanih