Povezane vesti

Sahranjen Marinko Rokvić: uz pesmu "Jedina moja" - Suprugu Slavicu jedva su odvojili od kovčega: "Kako da unucima kažemo da…

Sahranjen Marinko Rokvić: uz pesmu "Jedina moja" - Suprugu Slavicu jedva su odvojili od kovčega: "Kako da unucima kažemo da…

Blic 11.11.2021
Danas u crkvi Sv. Apostola Tome na Novom bežanijskom groblju sahranjen je pevač Marinko Rokvić uz pesmu "Jedina moja". Harmonika je svirala svima poznate taktove, dok su okupljeni ronili suze. Neutešna supruga Slavica jedva se oprostila od Marinka, te… »
Vanbračni marinkov sin nije došao na očevu sahranu: Dario se iz Kanade oprostio od njega na ovaj način

Vanbračni marinkov sin nije došao na očevu sahranu: Dario se iz Kanade oprostio od njega na ovaj način

Blic 11.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra, a u njegovu čast održana je komemoracija, pa su se svi uputili ka Novom bežanijskom groblju gde će pevač biti sahranjen. Opelo je održano ispred hrama Svetog Tome, a služilo je 14 sveštenika. Udovica… »
Nikola Rokvić na sahrani oca Marinka gleda u nebo i plače, supruga jedva stoji na nogama - potresan prizor

Nikola Rokvić na sahrani oca Marinka gleda u nebo i plače, supruga jedva stoji na nogama - potresan prizor

Blic 11.11.2021
Marinko Rokvić biće sahranjen danas u crkvi Sv. Apostola Tome na Novom bežanijskom groblju. Najbliži su skrhani bolom došli da se poslednji put oproste od voljenog, a u toku opela sin Nikola, koji je inače bio veoma vezan za oca, sve vreme je gledao… »
Vučić na sahrani Marinka Rokvića: Izjavio porodici saučešće, u rukama nosi venac od belog cveća (video)

Vučić na sahrani Marinka Rokvića: Izjavio porodici saučešće, u rukama nosi venac od belog cveća (video)

Blic 11.11.2021
Danas u crkvi Sv. Apostola Tome na Novom bežanijskom groblju održava se sahrana pevaču Marinku Rokviću koji je preminuo 6. novembra, nakon borbe sa opakom bolešću, a sahrani pored porodice, prijatelja i kolega prisustvuje i predsednik Srbije… »
Sahranjen Marinko Rokvić, Vučić odao poslednju počast

Sahranjen Marinko Rokvić, Vučić odao poslednju počast

Dnevnik 11.11.2021
BEOGRAD: Pevač narodne muzike Marinko Rokvić sahranjen je danas po podne na Bežanijskom groblju u prisustvu velikog broja poštovalaca, a poslednju počast legendarnom pevaču odao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je ispred Crkve Svetog… »

Vesti dana »