Povezane vesti

"Jedva čekam da taj poziv stigne" oglasio se advokat miloša vazure: Siguran sam da nije odgovoran ni za jedno krivično delo

"Jedva čekam da taj poziv stigne" oglasio se advokat miloša vazure: Siguran sam da nije odgovoran ni za jedno krivično delo

Blic 11.11.2021
Advokat Veljko Delibašić ističe da će Miloš Vazura kada dobije poziv odmah otići da da izjavu, kao i da jedva čekaju da poziv stigne iz tužilaštva. Povodom krivične prijave podnete protiv generalnog direktora fudbalskog kluba Partizan i još tri… »
"Jedva čekam da taj poziv stigne" oglasio se advokat miloša vazure: Siguran sam da nije odgovoran ni za jedno krivično delo

"Jedva čekam da taj poziv stigne" oglasio se advokat miloša vazure: Siguran sam da nije odgovoran ni za jedno krivično delo

Sportal blic 11.11.2021
Advokat Veljko Delibašić ističe da će Miloš Vazura kada dobije poziv odmah otići da da izjavu, kao i da jedva čekaju da poziv stigne iz tužilaštva. Povodom podnete protiv generalnog direktora fudbalskog kluba Partizan i još tri osobe, zbog… »
Oglasio se advokat Miloša Vazure: Jedva čekamo da dobijemo poziv, ne znamo za šta nas tužilaštvo tereti!

Oglasio se advokat Miloša Vazure: Jedva čekamo da dobijemo poziv, ne znamo za šta nas tužilaštvo tereti!

Mondo 11.11.2021
Sada se oglasio i advokat Miloša Vazure Veljko Delibašić. Sada se oglasio i advokat Miloša Vazure Veljko Delibašić. Nakon što je po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcuje Višeg javnog tužilaštva u Beogradu podneta prijava protiv… »
Evo šta kaže Vazura o istrazi protiv njega: Sumnja se da je generalni direktor FK Partizan zloupotrebio službeni položaj

Evo šta kaže Vazura o istrazi protiv njega: Sumnja se da je generalni direktor FK Partizan zloupotrebio službeni položaj

Blic 11.11.2021
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pokrenulo je istragu protiv generalnog direktora fudbalskog kluba Partizan Miloša Vazure i još trojice osumnjičenih zbog zloupotrebe položaja. Istraga je pokrenuta nakon… »

Vesti dana »