Povezane vesti

Miki Manojlović o vakcinaciji: Ne možete da verujete u Boga, a u nauku ne

Miki Manojlović o vakcinaciji: Ne možete da verujete u Boga, a u nauku ne

Nova 12.11.2021
Glumac Predrag Miki Manojlović (71) progovorio je o radu u pandemiji koronavirusa i značaju vakcine protiv istog. „Vakcinisao sam se i revakcinisao odavno. To mora da se uradi, to je jedino logično. Koliko ljudi znamo koji su nestali zbog virusa… »
Miki Manojlović o vakcinaciji: Ne možete da verujete u Boga, a u nauku ne

Miki Manojlović o vakcinaciji: Ne možete da verujete u Boga, a u nauku ne

N1 Info 12.11.2021
Glumac Predrag Miki Manojlović (71) govorio je o radu u pandemiji koronavirusa i značaju vakcinacije. „Vakcinisao sam se i revakcinisao odavno. To mora da se uradi, to je jedino logično. Koliko ljudi znamo koji su nestali zbog virusa, zauvek. Ovo… »
(Video) "verujete u Boga, a ne: U nauku?" Miki Manojlović o vakcini protiv korone i radu u pandemiji: "Vidite koliko ljudi oko…

(Video) "verujete u Boga, a ne: U nauku?" Miki Manojlović o vakcini protiv korone i radu u pandemiji: "Vidite koliko ljudi oko…

Blic 11.11.2021
Glumac Predrag Miki Manojlović (71) progovorio je o radu u pandemiji korona virusa i značaju vakcine protiv istog. - Vakcinisao sam se i revakcinisao odavno. To mora da se uradi, to je jedino logično. Koliko ljudi znamo koji su nestali zbog virusa… »

Vesti dana »