Povezane vesti

Ovo su mladići iz smrskanog auta u Kragujevcu! Jedan momak poginuo na licu mesta, drugom se bore za život! Uznemirujući…

Ovo su mladići iz smrskanog auta u Kragujevcu! Jedan momak poginuo na licu mesta, drugom se bore za život! Uznemirujući…

Kurir 12.11.2021
Ovo su mladići koji su sinoć bili u automobilu koji se zakucao u kuću u Kragujevcu. . Na licu mesta je poginuo S.S (21). iz Kragujevca, dok se J.S. (21) iz Aranđelovca nalazi u teškom stanju i lekari se bore za njegov život u Univerzitetskom… »
Automobil sleteo sa puta u Kragujevcu i udario u kuću, poginuo mladić

Automobil sleteo sa puta u Kragujevcu i udario u kuću, poginuo mladić

N1 Info 12.11.2021
U saobraćajnoj nesreći u Kragujevcu noćas je poginuo mladić (21), dok je njegov vršnjak povređen, potvrđeno je u Policijskoj upravi u Kragujevcu. Iz policije su kazali da je do nezgode došlo u naselju Stanovo, kada je u ulici Kraljevačkog… »
Poginuo mladić u nesreći kod Kragujevca

Poginuo mladić u nesreći kod Kragujevca

RTV 12.11.2021
KRAGUJEVAC - U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas oko 2 sata posle ponoći u Kragujevcu, poginuo je mladić S.S. star 21 godinu iz Kragujevca, dok je vozač, takođe star 21 godinu iz Aranđelovca, u kritičnom stanju prebačen u… »
"Bilo je strašno, mislio sam da je: Zemljotres... U prvi mah na zadnjem sedištu nisam ni video poginulog" Detalji jezive…

"Bilo je strašno, mislio sam da je: Zemljotres... U prvi mah na zadnjem sedištu nisam ni video poginulog" Detalji jezive…

Blic 12.11.2021
Dvadesetjednogodišnji S. S. iz Kragujevca poginuo je u saobraćajnoj nesreći kao putnik u automobilu koji je iznenada udario u kuću. - Bilo je strašno. Spavao sam sa ženom i ćerkom, osetili smo udarac u zidove, mislio sam da je zemljotres. Istrčao… »
Detalji nesreće u Stanovu: “Bilo je strašno, mislio sam da je zemljotres… U prvi mah na zadnjem sedištu nisam ni video…

Detalji nesreće u Stanovu: “Bilo je strašno, mislio sam da je zemljotres… U prvi mah na zadnjem sedištu nisam ni video…

InfoKG 12.11.2021
Dvadesetjednogodišnji S. S. iz Kragujevca poginuo je u saobraćajnoj nesreći kao putnik u automobilu koji je iznenada udario u kuću, piše Blic. “Bilo je strašno. Spavao sam sa ženom i ćerkom, osetili smo udarac u zidove, mislio sam da je… »
Uznemirujuće fotografije sa mesta nesreće u Stanovu: Detalji jezive saobraćajke, kolima se zakucali u kuću

Uznemirujuće fotografije sa mesta nesreće u Stanovu: Detalji jezive saobraćajke, kolima se zakucali u kuću

iKragujevac 12.11.2021
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila protekle noći, dva sata iza ponoći, poginuo je mladić (21) iz Kragujevca u naselju Stanovo, u ulici Kraljevačkog bataljona. Dvadesetjednogodišnji S. S. iz Kragujevca poginuo je u saobraćajnoj… »
„Udarac je bio jak, kuća se zatresla“: Svedok nesreće u kojoj je poginuo mladić

„Udarac je bio jak, kuća se zatresla“: Svedok nesreće u kojoj je poginuo mladić

Nova 12.11.2021
Mladić star 21 godinu poinuo je noćas u Kragujevcu u teškoj saobraćajnoj nesreći, a njegovom vršnjaku koji je vozio automobil, lekari se bore za život. Oni su noćas oko dva sata iza ponoći, u naselju Stanovo, pri velikoj brzini udarili u kuću… »
Jezive fotografije sa mesta nesreće u Kragujevcu: Mladići se zakucali u kuću, jedan poginuo, drugi kritično!

Jezive fotografije sa mesta nesreće u Kragujevcu: Mladići se zakucali u kuću, jedan poginuo, drugi kritično!

Mondo 12.11.2021
Mladić S. S. koji je poginuo u Kragujevcu bio je putnik u automobilu koji je iznenada udario u kuću. Mladić S. S. koji je poginuo u Kragujevcu bio je putnik u automobilu koji je iznenada udario u kuću. Mladić S. S. (21) iz Kragujevca poginuo je u… »

Vesti dana »