Povezane vesti
Bitkoin zabranjen prema islamskom zakonu u Indoneziji
N1 Info 12.11.2021
Najviše versko telo Indonezije proglasilo je da su bitkoin i druge kriptovalute zabranjene prema islamskom zakonu i da njima ne bi trebalo trgovati u najvećoj muslimanskoj naciji na svetu, javlja Radio Slobodna Evropa (RSE) pozivajući se na AFP. Moćni… »
Indonezija: Kriptovalute zabranjene prema islamskom zakonu
Danas 12.11.2021
Najviše versko telo Indonezije proglasilo je da su bitkoin i druge kriptovalute zabranjene prema islamskom zakonu i da njima ne bi trebalo trgovati u najvećoj muslimanskoj naciji na svetu, javlja danas Radio Slobodna Evropa (RSE) pozivajući se na AFP… »
Najviše versko telo Indonezije zabranjuje trgovanje kriptovalutama
Slobodna Evropa 12.11.2021
Najviše versko telo Indonezije proglasilo je da su bitkoin i druge kriptovalute zabranjene prema islamskom zakonu i da se njima ne bi trebalo trgovati u najvećoj muslimanskoj naciji na svetu, javlja AFP. Moćni savet ulema u zemlji izdao je fetvu, ili… »
Vesti dana »
Izbori u Sloveniji: Tesna pobeda stranke aktuelnog premijera na parlamentarnim izborima
Kurir pre 6 satijoš 5 povezanih
Počinje zakazivanje termina za testiranje i upis prvaka preko eUprave
RTS pre 4 minutajoš 1 povezana
UKRAJINSKA KRIZA Sukob Mađarske i Poljske zbog Moskve — Sijarto odgovorio Tusku na optužbe o razmeni informacija s Rusijom
RTV pre 39 minutajoš 1 povezana





