Povezane vesti
Naselje “Ruža Šulman” bez vode
Zrenjanin danas 12.11.2021
U naselju Ruže Šulman u neposrednoj blizini kvarova na vodovodnoj mreži, koji su juče uspešno sanirani od strane dežurne ekipe JKP “Vodovod i kanalizacija” Zrenjanin, došlo je do nove havarije zbog čega je ovo gradsko naselje trenutno bez… »
Nova havarija: Stanovnici naselja Ruža Šulman ponovo ostali bez vode
Zrenjaninski 12.11.2021
U zrenjaninskom naselju Ruža Šulman, u neposrednoj blizini kvarova na vodovodnoj mreži koji su juče sanirani od strane dežurne ekipe JKP “Vodovod i kanalizacija”, došlo je do nove havarije. Zbog toga je ovaj deo grada trenutno bez vode. Od… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana