Povezane vesti
Moskva odbacila navode da planira invaziju na Ukrajinu: "Šupalj i neosnovan pokušaj dizanja tenzija"
Radio 021 12.11.2021
Kremlj je danas odbacio navode da gomilanje ruskih vojnika u blizini granice sa Ukrajinom odražava agresivne namere Moskve. Kremlj navodi da Rusija mora da osigura svoju bezbednost kao odgovor na pretnje NATO-a. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov odbacio… »
Moskva negira da planira invaziju na Ukrajinu, optužuje NATO za pretnje
N1 Info 12.11.2021
Kremlj je odbacio navode da gomilanje ruskih vojnika u blizini granice sa Ukrajinom odražava agresivne namere Moskve, navodeći da Rusija mora da osigura svoju bezbednost kao odgovor na pretnje NATO. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov odbacio je tvrdnje… »
Peskov: Preduzećemo mere zbog agresivnih akcija NATO
Dnevnik 12.11.2021
MOSKVA: Agresivne akcije NATO-a u blizini ruske granice primoravaju Moskvu da preduzme bezbednosne mere, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov. “Ukoliko bude potrebno, preduzećemo mere da obezbedimo našu bezbednost ako bude provokativnih… »
Vesti dana »

Dodikovi advokati Ustavnom sudu BiH podneli zahtev za zamrzavanje pravosnažne sudske presude
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

Sud u Prištini izrekao novčanu kaznu Igoru Popoviću i dve godine zabrane ulaska na KiM
Radio 021 pre 1 satjoš 24 povezane