Povezane vesti

Iznenađenje za ''Orlove'' na polasku u Lisabon i dodatni motiv za pobedu!

Iznenađenje za ''Orlove'' na polasku u Lisabon i dodatni motiv za pobedu!

Sportske.net 12.11.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je za Lisabon, gde je u nedelju od 20 časova i 45 minuta očekuje odlučujuća utakmica za plasman na Svetsko prvenstvo protiv domaće selekcije Portugalije. Samo pobeda će ''Orlove'' odvesti u Katar, a s… »
Ikodinović o Vučićevoj premiji za „Orlove“: Kako će sportista protiv diktatora?

Ikodinović o Vučićevoj premiji za „Orlove“: Kako će sportista protiv diktatora?

Nova 12.11.2021
Proslavljeni vaterpolista Danilo Ikodinović osvrnuo se na to što je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije obećao fudbalerima premije od milion evra ako pobede Portugal. U petak popodne su „Orlovi“ već bili u avionu za Lisabon i sa njima se našao… »
Vučić fudbalerima: Ne brinite, ako izgubimo u Portugalu, mene će da napadaju

Vučić fudbalerima: Ne brinite, ako izgubimo u Portugalu, mene će da napadaju

N1 Info 12.11.2021
Da ih pobedite u Portugalu, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić fudbalskim reprezentativcima Srbije, kojima se obratio u avionu. „Kao što vidite, ja nemam strah od toga da bude drugačiji rezultat, ionako će svi mene da napadaju. Vi lepo… »
Vučić obećao „Orlovima“ 1.000.000€ za Portugal: Mene će napasti ako ne pobedite

Vučić obećao „Orlovima“ 1.000.000€ za Portugal: Mene će napasti ako ne pobedite

Nova 12.11.2021
Fudbaleri Srbije dobiće milion evra premije ako prođu Portugal i plasiraju se na Mundijal u Kataru, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. „Orlovi“ su u petak u popodnevnim satima poleteli ka Portugalu, jer u nedelju u Lisabonu (20.45) igraju… »
Vučić poželeo fudbalerima pobedu u Portugalu

Vučić poželeo fudbalerima pobedu u Portugalu

RTV 12.11.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je fudbalske reprezentativce Srbije u avionu kojim su krenuli na odlučujući meč za plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru, poželevši im da pobede u Portugalu. On im je istovremeno obećao dodatnu… »

Vesti dana »