Povezane vesti

Putin: Mi nemamo nikakve veze s izbegličkom krizom, ali Zapad ima

Putin: Mi nemamo nikakve veze s izbegličkom krizom, ali Zapad ima

Politika 13.11.2021
Vežbe NATO u Crnom moru ozbiljan izazov za Rusiju. MOSKVA - Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je jutros da Rusija nema nikakve veze s izbegličkom krizom na granici Belorusije i EU. „Želim da svi znaju da mi nemamo nikakve veze sa tim. Iz nekog… »
Putin: Vežbe NATO u Crnom moru ozbiljan izazov za Rusiju

Putin: Vežbe NATO u Crnom moru ozbiljan izazov za Rusiju

Slobodna Evropa 13.11.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je u subotu, 13. novembra, da su vežbe NATO saveza u Crnom moru opasan izazov jer blok koristi strateške vazduhoplovne snage. "SAD i njeni saveznici NATO-a izvode neplanirane vežbe u Crnom moru. Ne samo da imaju… »
Putin: NATO vežbe u Mediteranu opasan izazov

Putin: NATO vežbe u Mediteranu opasan izazov

N1 Info 13.11.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da su vežbe NATO saveza u blizini granica Rusije opasan izazov jer blok koristi strateške vazduhoplovne snage. „Naše Ministarstvo odbrane je predložilo da održi neplanirane vežbe u istom području, ali… »
Putin: "Vežbe NATO u Crnom moru ozbiljan izazov za Rusiju"

Putin: "Vežbe NATO u Crnom moru ozbiljan izazov za Rusiju"

Blic 13.11.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da su vežbe NATO u Crnom Moru ozbiljan izazov za Rusiju. - Oni koriste stratešku avijaciju sa bojevim oružjem, to je ozbiljan izazov za Rusiju - istakao je Putin, prenosi RIA Novosti. On je naveo da je… »
Putin se hitno oglasio: "NATO avioni nose bojevu municiju, Rusija pred ozbiljnim izazovima"

Putin se hitno oglasio: "NATO avioni nose bojevu municiju, Rusija pred ozbiljnim izazovima"

Pravda 13.11.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da su vežbe NATO u Crnom Moru ozbiljan izazov za Rusiju. - Oni koriste stratešku avijaciju sa bojevim oružjem, to je ozbiljan izazov za Rusiju - istakao je Putin, prenosi RIA Novosti. On je naveo da je… »

Vesti dana »