Povezane vesti
Kazne za šefove u Portugalu ako zovu radnike van radnog vremena
Radio 021 13.11.2021
Portugal je zabranio šefovima da šalju SMS poruke i imejlove zaposlenima van radnog vremena, u sklopu novih zakona koji su okarakterisani kao "pravo na odmor". Ovaj potez je deo promena čiji je cilj da se poboljša ravnoteža između privatnog života i… »
Kakva prava imaju zaposleni u Portugalu, a kakva u Srbiji kada rade od kuće
Nova 13.11.2021
Portugalija je zakonom zabranila poslodavcima da po isteku radnog vremena zaposlenima šalju poruke i mejlove, što je deo nove politike Vlade - pravo na odmor. Usvojena su i nova pravila za rad od kuće. O ovim odlukama portugalskih vlasti, kao i o… »
Pravo na odmor: U Portugalu je poslodavcima zakonom zabranjeno da zaposlenima van radnog vremena šalju mejlove, SMS
Kurir 13.11.2021
Portugal je zabranio šefovima da šalju radnicima tekstualne poruke i mejlove van radnog vremena, kao deo novog zakonskog paketa koji se popularno naziva "pravo na odmor". Kako prenosi BBC, ta odluka je deo zakonskih izmena donetih kako bi se uravnotežio… »
Vesti dana »
Milivojević u Valjevu: Studentski protesti nisu nasilni, nasilje izaziva Vučićev režim (VIDEO)
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Serija razornih zemljotresa u Indoneziji: Najjači bio 7,7 stepeni po Rihteru
Blic pre 3 satajoš 6 povezanih
Novi predsednik Mađarske Andraš Baka već sada popularniji nego što je njegov prethodnik Tamaš Šuljok ikada bio: Šta je sve pokazalo istraživanje?
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
MUP: U Valjevu na neprijavljenom skupu bilo 3.500 ljudi, privedeno 11 osoba
Politika pre 3 satajoš 2 povezane




