Povezane vesti

Nemačka u borbi sa koronom angažuje i vojsku: 12.000 vojnika će biti mobilisano! Merkelova upozorava da stižu Teške…

Nemačka u borbi sa koronom angažuje i vojsku: 12.000 vojnika će biti mobilisano! Merkelova upozorava da stižu Teške…

Kurir 13.11.2021
Nemačka vojska se sprema da mobiliše 12.000 vojnika do Božića da pomognu zdravstvenim službama koje su "preplavljene" zbog porasta broja obolelih od kovida, a obezbediće i buster vakcine i testove u staračkim domovima i bolnicama, objavio je list… »
Nemačka mobiliše 12.000 vojnika kako bi pomogli zdravstvenim službama

Nemačka mobiliše 12.000 vojnika kako bi pomogli zdravstvenim službama

N1 Info 13.11.2021
Nemačka vojska se sprema da mobiliše 12.000 vojnika do Božića da pomognu zdravstvenim službama koje su "preplavljene" zbog porasta broja obolelih od kovida, a obezbediće i buster vakcine i testove u staračkim domovima i bolnicama, objavio je list… »
Merkel pozvala nevakcinisane osobe da preispitaju odluku

Merkel pozvala nevakcinisane osobe da preispitaju odluku

Slobodna Evropa 13.11.2021
Njemačka kancelarka Angela Merkel pozvala je u subotu, 13. novembra, u video poruci nevakcinisane osobe da preispitaju svoju odluku, u vrijeme kada je sedmodnevna stopa širenja virusa korona dostigla najviši nivo od početka epidemije. "Pred nama su… »
Merkel pozvala na nacionalni napor protiv korona virusa

Merkel pozvala na nacionalni napor protiv korona virusa

Danas 13.11.2021
Odlazeća nemačka kancelarka Angela Merkel pozvala je danas na vakcinaciju i izjavila da je neophodan napor na nacionalnom nivou da bi se zaustavio novi talas epidemije korona virusa koji je zahvatio zemlju. „Veoma sam zabrinuta zbog situacije. Pred… »
Odlazeća nemačka kancelarka pozvala na borbu protiv koronavirusa

Odlazeća nemačka kancelarka pozvala na borbu protiv koronavirusa

N1 Info 13.11.2021
Odlazeća nemačka kancelarka Angela Merkel pozvala je na vakcinaciju i izjavila da je neophodan napor na nacionalnom nivou da bi se zaustavio novi talas epidemije koronavirusa koji je zahvatio zemlju. „Veoma sam zabrinuta zbog situacije. Pred nama su… »
Merkel: Zabrinuta sam, pred nama su teške nedelje

Merkel: Zabrinuta sam, pred nama su teške nedelje

Nova 13.11.2021
Odlazeća nemačka kancelarka Angela Merkel pozvala je danas na vakcinaciju i izjavila da je neophodan napor na nacionalnom nivou da bi se zaustavio novi talas epidemije koronavirusa koji je zahvatio zemlju. „Veoma sam zabrinuta zbog situacije. Pred… »
Nevakcinisani - razmislite ponovo: Angela Merkel uputila apel stanovništvu Nemačke

Nevakcinisani - razmislite ponovo: Angela Merkel uputila apel stanovništvu Nemačke

Večernje novosti 13.11.2021
Foto: Olivier Hoslet, Pool via AP - Predstoje nam teške nedelje i možete videti da sam veoma zabrinuta. Molim one koji su nevakcinisani da ponovo razmisle - poručila je Merkel putem video poruke, preneo je Rojters. Sedmodnevna incidencija u Nemačkoj -… »
U Nemačkoj za poslednja 24 sata preko 45.000 novih slučajeva koronavirusa

U Nemačkoj za poslednja 24 sata preko 45.000 novih slučajeva koronavirusa

N1 Info 13.11.2021
Nemačka je registrovala 45.081 novi slučaj zaraze virusom korona, saopštio je Institut za infektivne bolesti "Robert koh". U izveštaju se navodi da je potvrđeno 228 novih smrtnih slučajeva od virusa korona. Ukupni broj umrlih od kovida 19 u ovoj… »

Vesti dana »