Povezane vesti

Svi će ovo gledati: Novak Đoković kreće u pohod na istoriju, poznati i termin i rival

Svi će ovo gledati: Novak Đoković kreće u pohod na istoriju, poznati i termin i rival

Večernje novosti 13.11.2021
FOTO: EPA Najbolji teniser sveta takmičenje u ovom italijanskom gradu počinje u ponedeljak duelom sa Norvežaninom Kasperom Rudom, inače debitantom na ovom turniru. NJihov meč na programu je u 14 sati. Đoković i Rud su se do sada sastali samo jednom… »
"Novak mora da bude prvi na svetu": Pitali ga o Đokoviću i novoj generaciji, Zverev odbrusio - Više nismo tako mladi!

"Novak mora da bude prvi na svetu": Pitali ga o Đokoviću i novoj generaciji, Zverev odbrusio - Više nismo tako mladi!

Mondo 13.11.2021
Izjava Nemca je dobro dočarala situaciju u svetskom tenisu. Izjava Nemca je dobro dočarala situaciju u svetskom tenisu. U nedelju počinje ATP Završni masters, koji se po prvi put održava u Torinu, a glavni favorit za osvajanje turnira je i ovoga puta… »
Novakov zanimljiv gaf, ni sam više ne pamti šta je sve osvojio

Novakov zanimljiv gaf, ni sam više ne pamti šta je sve osvojio

Nova 13.11.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković sprema se za početak Završnog mastersa u Torinu, a pred taj turnir je imao zanimljiv gaf na konferenciji za medije. Đoković će igrati u grupi sa Andrejem Rubljovom, Kasperom Rudom i Stefanosom Cicipasom i u… »
Na ovoj fotki vidite 21 grend slem titulu, najbolja teniska fora vikenda

Na ovoj fotki vidite 21 grend slem titulu, najbolja teniska fora vikenda

Nova 13.11.2021
U Torinu nas očekuje početak Završnog mastersa, a na njemu dugo nije bilo okupljeno tenisera sa manje titula sa najvećih turnira. Novak Đoković, Danil Medvedev, Stefanos Cicipas, Andrej Rubljov, Hubert Hurkač, Mateo Beretini, Aleksandar Zverev i… »
"Želim: Poštovanje!" Novak Đoković ponovo morao da odgovara na "politička pitanja" pred start turnira u Torinu: Nisam bio…

"Želim: Poštovanje!" Novak Đoković ponovo morao da odgovara na "politička pitanja" pred start turnira u Torinu: Nisam bio…

Sportal blic 13.11.2021
u ponedeljak koji će pokušati da osvoji prvi put još od 2015. godine. ATP Finale od ove sezone igra se u Torinu, a Đoković je u grupi sa Stefanosom Cicipasom, Andrejem Rubljovim i Kasperom Rudom. Takmičenje počinje danas, a Novak svoj prvi meč… »
Umorni Zverev pred Završni masters: Nisam ovde samo da bih igrao, želim da pobedim što više mečeva

Umorni Zverev pred Završni masters: Nisam ovde samo da bih igrao, želim da pobedim što više mečeva

Večernje novosti 12.11.2021
FOTO: Tanjug Trenutno treći igrač sveta nalazi se u teškoj grupi - rivali su mu branilac titule Danil Medvedev, Mateo Beretini i Hubert Hurkač. - Veoma sam umoran. Mislim da su svi igrači na Turu iscrpljeni posle duge sezone. Kad igrate toliko… »

Vesti dana »