Povezane vesti
Na Batrovcima otkriveno falsifikovanih 50.000 kuna i 3.400 evra
RTV 13.11.2021
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave granične policije, na GP Batrovci, u automobilu kod dvojice srpskih državljana, na izlasku iz Srbije, pronašli su ukupno 50.000 kuna i 3.400 evra, za koje se sumnja da su falsifikovani… »
Akcija policije na Batrovcima Sprečeno falsifikovanje novca, pronađena i droga
Alo 13.11.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave granične policije, na GP Batrovci, u automobilu kod dvojice srpskih državljana, na izlasku iz Srbije, pronašli su ukupno 50.000 kuna i 3.400 evra, za koje se sumnja da su falsifikovani. Zbog postojanja… »
Carinici zaplenili falsifikovani novac na Batrovcima: Kod srpskih državljana pronađen i amfetamin
Telegraf 13.11.2021
Protiv osumnjičenih će biti podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu. Pripadnici policije, Uprave granične policije, na graničnom prelazu Batrovci, u automobilu kod dvojice srpskih državljana, na izlasku iz Srbije, pronašli su ukupno 50.000 kuna i… »
Dvojac uhapšen zbog otimanja novca blagajniku firme u Mačvanskoj Mitrovici
RTV 13.11.2021
SREMSKA MITROVICA - Policija u Sremskoj Mitrovici rasvetlila je razbojništvo izvršeno pre nedelju dana u Mačvanskoj Mitrovici i uhapsili S. N. (33) i D. A. (28), zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ovo krivično delo. Sumnja se da su oni na… »
Vesti dana »

Ministarstvo spoljnih poslova: Netačne tvrdnje da je Vučić tražio učešće na Bledskom strateškom forumu
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Planirana isključenja struje u Kragujevcu i okolini za 5. septembar
iKragujevac pre 56 minutajoš 1 povezana

Specijalizovano veće Kosova počinje izvođenje dokaza odbrane u procesu protiv Hašima Tačija i drugih
Danas pre 10 satijoš 1 povezana