Povezane vesti

"Na vrele scene sam pristala na jedvite jade": Jelena Đokić o "Crnoj svadbi": "Familija se ne usuđuje da gleda"

"Na vrele scene sam pristala na jedvite jade": Jelena Đokić o "Crnoj svadbi": "Familija se ne usuđuje da gleda"

Blic 13.11.2021
Serija "Crna svadba" privukla je veliku pažnju gledalaca, a jedna od glavnih glumica Jelena Đokić otkriva kakve su prve reakcije okoline na lik psihološkinje Nataše Janković, koji tumači u ovom ostvarenju. - I moja najbliža familija, moji Novljani… »
Familija se ne usuđuje da gleda! Jelena o vrelim kadrovima o kojima bruji Srbija - "Jedva sam se skinula!"

Familija se ne usuđuje da gleda! Jelena o vrelim kadrovima o kojima bruji Srbija - "Jedva sam se skinula!"

Mondo 13.11.2021
U prošloj epizodi smo videli toples Jelenu Đokić, kojoj članovi porodice kažu "nema šanse da ovo gledamo" U prošloj epizodi smo videli toples Jelenu Đokić, kojoj članovi porodice kažu "nema šanse da ovo gledamo" Serija "Crna svadba" privukla… »
Ljudi mi pišu neke čudne poruke! Glumica iz serije "Crna svadba" šokirala izjavom, snimala je veoma mračne scene, a sada…

Ljudi mi pišu neke čudne poruke! Glumica iz serije "Crna svadba" šokirala izjavom, snimala je veoma mračne scene, a sada…

Alo 13.11.2021
Tema serije jeste i crna magija, a glumica je progovorila o sujeverju. Početak emitovanja serije "Crna svadba", u kojoj Jelena Đokić tumači lik renomirane psihološkinje Nataše Janković, savršen je povod da se osvetli onaj deo karijere ove dramske… »

Vesti dana »