Povezane vesti

Novosadska profesorka briljirala u još jednom kvizu, osvojila više od pola miliona dinara

Novosadska profesorka briljirala u još jednom kvizu, osvojila više od pola miliona dinara

Radio 021 13.11.2021
Novosadska profesorka u penziji Ljiljana Radulović Dimitrov, koja je osvojila simpatije javnosti znanjem i šarmom, briljirala je u još jednom kvizu. Nakon što je u septembru postala prva takmičarka koja je odbranila čak 700.000 dinara, Radulović… »
Porazila je sve muškarce: LJiljana ponovo briljirala - Profesorka u penziji osvojila 500.000 dinara!

Porazila je sve muškarce: LJiljana ponovo briljirala - Profesorka u penziji osvojila 500.000 dinara!

Večernje novosti 13.11.2021
Foto: Printskrin RTS Teško da je neko zaboravio LJiljanu Radulović Dimitrov, profesorku u penziji koja se upisala kao prva žena koja je odbranila 700.000 dinara. Sinoć je briljirala u kvizu "Stigni me ako znaš" i kući odnela više od pola miliona… »
Penzionerka iz Novog Sada opet "razvalila" u kvizu

Penzionerka iz Novog Sada opet "razvalila" u kvizu

Moj Novi Sad 13.11.2021
Ljiljana Radulović Dimitrov, profesorka u penziji, pre mesec i po dana iznenadila je i oduševila gledaoce kviza "Potera" kada se upisala kao prva žena i drugi takmičar koji je uspeo da odbrani 700.000 dinara. Ovaj put je briljirala u kvizu "Stigni me… »

Vesti dana »