Povezane vesti

Priznala da je izbola muškarca: Jasmina ga ubadala po grudima i nogama - Pesnicama me je udarao po glavi, a ja sam uzela nož!

Priznala da je izbola muškarca: Jasmina ga ubadala po grudima i nogama - Pesnicama me je udarao po glavi, a ja sam uzela nož!

Večernje novosti 13.11.2021
Novosti Teško povređeni muškarac vozilom Hitne pomoći prevezen je bolnicu sa više ubodnih rana po grudnom košu i nogama. Kako Jasnima tvrdi za " Blic", Asimovski je u dva navrata dolazio u njen stan, a kada je drugi put vratio počeo je da je tuče… »
Uzela sam nož i izbola ga, krvi je bilo svuda! Jeziva ispovest Jasmine koja je napala muškarca u Kotežu - usledio obrt

Uzela sam nož i izbola ga, krvi je bilo svuda! Jeziva ispovest Jasmine koja je napala muškarca u Kotežu - usledio obrt

Mondo 13.11.2021
Jasmina je rekla da je A. sada u Urgentnom centu, a da je ona dala izjavu u policijskoj stanici. Jasmina je rekla da je A. sada u Urgentnom centu, a da je ona dala izjavu u policijskoj stanici. Jasmina J. (35) 10. novembra uveče u svom stanu u Kotežu, u… »
Jasmina priznala da je izbola muškarca u Kotežu: "Nasrnuo je na mene, a onda sam uzela nož"

Jasmina priznala da je izbola muškarca u Kotežu: "Nasrnuo je na mene, a onda sam uzela nož"

Telegraf 13.11.2021
Teško povređeni muškarac vozilom Hitne pomoći prebačen je u bolnicu sa više ubodnih rana po grudnom košu i nogama. Jasmina Jovanović (35) u sredu uveče je u svom stanu u ulici Jovana Isailovića u Kotežu nožem izbola poznanika Čelika A. (38)… »

Vesti dana »