Povezane vesti

Dalila i Car zaljuljali imanje u šimanovcima! Pala žestoka akcija: Od divljih pokreta tresli se zidovi u rijalitiju! (video)

Dalila i Car zaljuljali imanje u šimanovcima! Pala žestoka akcija: Od divljih pokreta tresli se zidovi u rijalitiju! (video)

Kurir 13.11.2021
Dalila Dragojević i Filip Car imali su vrelu akciju, sudeći po pokretima koji su se dogodili ispod pokrivača. Nakon što je muža javno prevarila, Dalila se više ni ne suzdržava kada su intimni odnosi sa ljubavnikom u pitanju. Ona je odlučila da se… »
Dalila u delirijumu zbog cara, rizikuje da popije kaznu od produkcije: Stalo mu je samo do s*ksa, a ne da me zaštiti! Video

Dalila u delirijumu zbog cara, rizikuje da popije kaznu od produkcije: Stalo mu je samo do s*ksa, a ne da me zaštiti! Video

Kurir 13.11.2021
Dalila Dragojević otvorila je dušu i priznala šta je muči cimeru Banetu Đokiću. Njih dvoje su razgovarali o njenim problemima sa Filipom Carem. - On se nekad toliko istripuje... Ono u pušionici, ja u šoku. Ti ljudi i to lažno ponašanje, fuj -… »
Nova akcija dalile i cara, dejan ovo neće podneti: Zaboravili na kamere, pa se prepustili strastima (video)

Nova akcija dalile i cara, dejan ovo neće podneti: Zaboravili na kamere, pa se prepustili strastima (video)

Blic 12.11.2021
Dalila Dragojević i Filip Car jedva su dočekali da se vrate u hotel "Zadruge" kako bi mogli da se prepuste strastima ispod pokrivača. Ona je nedavno izjavila kako ne može dovoljno da se opusti sa Filipom, te da zbog toga još uvek nije došlo do… »

Vesti dana »