Povezane vesti

Hakovan nalog ministra severne Makedonija: Osmani se izvinjava zbog "svojih" aktivnosti na tviteru

Hakovan nalog ministra severne Makedonija: Osmani se izvinjava zbog "svojih" aktivnosti na tviteru

Večernje novosti 13.11.2021
Foto Depositphotos -Obaveštavam vas da je u ovom trenutku moj Tviter nalog van moje kontrole, te shodno tome, nedavne aktivnosti nisu deo mojih namera, aktivnosti, stavova, uverenja, niti su zvanični stavovi institucije“, naveo je Osmani na Fejsbuku… »
Hakeri oteli ministru spoljnih poslova Severne Makedonije nalog na Tviteru

Hakeri oteli ministru spoljnih poslova Severne Makedonije nalog na Tviteru

Sputnik 13.11.2021
Hakeri su napali i preuzeli zvanični Tviter nalog Bujara Osmanija, ministra spoljnih poslova Severne Makedonije. „Obaveštavam vas da je u ovom trenutku moj Tviter nalog van moje kontrole, te shodno tome, nedavne aktivnosti nisu deo mojih namera… »
Šeldon Snajper ili Bujar Osmani, hakovan Tviter nalog šefa diplomatije Severne Makedonije

Šeldon Snajper ili Bujar Osmani, hakovan Tviter nalog šefa diplomatije Severne Makedonije

RTS 13.11.2021
Hakeri su napali i preuzeli zvanični Tviter nalog Bujara Osmanija, ministra spoljnih poslova Severne Makedonije. Osmani je na Fejsbuku naveo da je profil sada van njegove kontrole. "Obaveštavam vas da je u ovom trenutku moj Tviter nalog van moje… »

Vesti dana »