Povezane vesti

Pretnje drašku su njegov očajnički potez! Tanja Savić o bivšem suprugu - "Deca su gledala kako me maltretira!"

Pretnje drašku su njegov očajnički potez! Tanja Savić o bivšem suprugu - "Deca su gledala kako me maltretira!"

Mondo 14.11.2021
Tanja Savić komentarisala dešavanja iz svog privatnog života. Tanja Savić komentarisala dešavanja iz svog privatnog života. Tanja Savić našla se u žiži interesovanja svih medija kada je u javnost isplivala informacija da je u vezi sa… »
Nakon jezivih pretnji i uvreda gradonačelnik zvao tanju Savić? Pevačicin muž im uputio skandalozne reči

Nakon jezivih pretnji i uvreda gradonačelnik zvao tanju Savić? Pevačicin muž im uputio skandalozne reči

Mondo 14.11.2021
Tanja Savić dospela je opet u žižu interesovanja medija nakon što je njen muž upustio niz strašnih uvreda na njen račun, te zapretio njenom novom dečku. Tanja Savić dospela je opet u žižu interesovanja medija nakon što je njen muž upustio niz… »
Draško odmah pozvao tanju nakon dušanovih pretnji? Ovako je gradonačelnik Banjaluke smirio devojku, tu je kad je najteže!

Draško odmah pozvao tanju nakon dušanovih pretnji? Ovako je gradonačelnik Banjaluke smirio devojku, tu je kad je najteže!

Kurir 14.11.2021
Zakoniti suprug pevačice Tanje Savić, Dušan Jovančević, besan je zbog njene veze sa gradonačelnikom Banjaluke, Draškom Stanivukovićem. Naime, on je u svojoj izjavi za Kurir izneo uvrede na račun svoje žene, ali i uputio pretnje njenom sadašnjem… »
Muž Tanje Savić zapretio stanivukoviću: i izvređao ženu: "Ovo je moje poslednje upozorenje, ne bih želeo da ti se nešto…

Muž Tanje Savić zapretio stanivukoviću: i izvređao ženu: "Ovo je moje poslednje upozorenje, ne bih želeo da ti se nešto…

Blic 14.11.2021
Još uvek zakoniti suprug pevačice Tanje Savić, Dušan Jovančević, besan je zbog njene veze sa gradonačelnikom Banjaluke, Draškom Stanivukovićem, prenose domaći mediji. Naime, pevačicin suprug, koji živi u Australiji, navodno je izrevoltiran… »
Tanja Savić o dušanovim pretnjama: Draško to nije zaslužio - ovo je šok!

Tanja Savić o dušanovim pretnjama: Draško to nije zaslužio - ovo je šok!

Večernje novosti 13.11.2021
Foto: Printskrin Naime, Dušan je uputio užasne reči i pretnje pevačicinom trenutnom partneru, gradonačelniku Banjaluke Drašku Stanivukoviću. - Ogavne reči, hladan znoj me oblio. One reči, ja ne mogu da verujem uopšte. Da li je moguće da je to… »

Vesti dana »