Povezane vesti
Zoran Milinković novi trener fudbalera Radničkog 1923
RTK 15.11.2021
Fudbalski klub Radnički je za novog šefa stručnog štaba imenovao Zorana Milinkovića, nekadašnjeg trenera Partizana i Vojvodine. Milinković će imati zadatak da pronađe pravo rešenje za ekipu koja se posle šest uzastopnih poraza nalazi na 14. mestu… »
Zoran Milinković novi trener Radničkog 1923
Ritam grada Kg 15.11.2021
Posle smene Vladimira Radenkovića, Fudbalski klub Radnički 1923 je za novog trenera imenovao Zorana Milinkovića. Za 17 godina trenerske karijere, Milinković je imao više od 17 trenerskih angažmana, a retko koji je trajao više od jedne sezone. Najduže se… »
Iskusni Zoran Milinković novi šef sruke Radničkog 1923
Veliki park 15.11.2021
Nije se u Kragujevcu dugo čekalo da Radnički 1923 promoviše novog trenera prvog tima. Posle smene Vladimira Radenkovića, Fudbalski klub Radnički 1923 je za novog trenera imenovao Zorana Milinkovića. Može se reći da je ovo imenovanje došlo u pravom… »
Vesti dana »
Sutra hladnije i vetrovito: Magla u gradovima, snežni pokrivač u brdsko-planinskim predelima
IndeksOnline pre 5 satijoš 26 povezanih
Ovde su doživeli nesreću otmičari Daniela Kajmakoskog: Bežali od policije i zakucali se u zaštitnu ogradu (Foto)
Mondo pre 37 minutajoš 52 povezane
Paunović gledao "petardu" Vojvodine, Železničar ubedljiv pred meč sa Zvezdom
RTS pre 37 minutajoš 35 povezanih
Problem za Olimpijakos pred duel sa Zvezdom - NBA pojačanje odsutno na duže staze
RTS pre 7 minutajoš 31 povezana




