Povezane vesti
Brnabićeva pozvala Prištinu u Otvoreni Balkan
Sputnik 15.11.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić pozvala je sve ostale na Balkanu koji nisu pristupili inicijativi Otvoreni Balkan da se pridruže uključujući i Prištinu, jer će, kaže, građani od toga imati neverovatnu korist. Poziv je usledio na skupu u… »
Premijerka Srbije pozvala Kosovo da se pridruži inicijativi 'Open Balkan'
Slobodna Evropa 15.11.2021
Premijerka Ana Brnabić pozvala je sve na Balkanu koji nisu pristupili inicijativi "Open Balkan", uključujući i Prištinu, da se pridruže i dodala da je taj poziv "stalno otvoren". "Građani koji žive u regionu imaće neverovatno velike koristi od ove… »
Brnabić: Poziv Prištini da se pridruži inicijativi `Otvoreni Balkan`
Beta video 15.11.2021
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić pozvala je danas sve na Balkanu koji nisu pristupili ``Otvorenom Balkanu``, uključujući i Prištinu, da se pridruže toj inicijativi, s napomenom da je taj poziv stalno otvoren.… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za petak, 3. oktobar: Oblačno i hladno sa kišom, na planinama sneg
Beta pre 5 satijoš 7 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Putin: Davanje "tomahavka" Kijevu neće promeniti ništa; Stoltenberg: Ukrajina će možda morati da ustupi deo teritorije
RTV pre 6 minutajoš 3 povezane

Bez vode od 8 do 22 časa: Žitelji ovih delova Zvezdare da spreme zalihe
Kurir pre 1 minutjoš 1 povezana

Završena testiranja u tunelima Laz i Munjino brdo – saobraćaj se uspostavlja u podne
RTS pre 16 minutajoš 2 povezane