Povezane vesti

Loše vesti za Radonjića: Jedan od najboljih ne putuje u Španiju, crveno-beli u derbiju ostali bez važnog igrača!

Loše vesti za Radonjića: Jedan od najboljih ne putuje u Španiju, crveno-beli u derbiju ostali bez važnog igrača!

Hot sport 15.11.2021
Košarkaši Crvene zvezde već su arhivirali vrlo vrednu pobedu u prvom ovosezonskom duelu sa Partizanom. Crveno-belima već u ponedeljak sledi put u Španiju, gde crveno bele očekuju mečevi duplog kola (10 i 11.kolo) protiv Baskonije i Reala. Vremena… »
Ivanović i Davidovac: Očekujemo reakciju Baskonije na smenu trenera, čestitke Mitrovićima

Ivanović i Davidovac: Očekujemo reakciju Baskonije na smenu trenera, čestitke Mitrovićima

Mozzart sport 15.11.2021
Košarkaši Crvene zvezde Nikola Ivanović i Dejan Davidovac izneli utiske posle pobede u derbiju, govorili o očekivanja od španske turneje, ali se dotakli i plasmana fudbalera Srbije na Svetsko prvenstvo u Kataru. Nastavlja se pakleni ritam za… »
Radonjić: Da budemo dobri u duelu protiv Baskonije

Radonjić: Da budemo dobri u duelu protiv Baskonije

Dnevnik 15.11.2021
BEOGRAD: Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić nada se da će njegov tim imati dobar nastup protiv Baskonije u 10. kolu Evrolige. Košarkaši Crvene posle pobede u prvom ovosezonskom duelu sa Partizanom, putuju u Španiju na duplo kolo protiv… »
Radonjić potvrdio, Zvezda značajno oslabljena u Španiji

Radonjić potvrdio, Zvezda značajno oslabljena u Španiji

Sportske.net 15.11.2021
Košarkaš Crvene zvezde Luka Mitrović, koji je u nedelju bio najefikasniji pojedinac u pobedi protiv Partizana, propustiće predstojeće duele u Evroligi protiv Baskonije i Real Madrida, potvrdio je trener crveno-belih Dejan Radonjić. Samo dva dana… »
Zvezda bez Mitrovića protiv Baskonije i Reala

Zvezda bez Mitrovića protiv Baskonije i Reala

N1 Info 15.11.2021
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić potvrdio je da Luka Mitrović neće putovati sa timom u Španiju zbog povrede koju je doživeo u 'večitom derbiju'. Crveno-beli su u nedelju savladali Partizan u ‘večitom derbiju’ u ABA ligi, a već u… »
Radonjić o vređanju Obradovića sa tribina: Uradio sam ono što sam smatrao da treba

Radonjić o vređanju Obradovića sa tribina: Uradio sam ono što sam smatrao da treba

Mozzart sport 15.11.2021
Trener Crvene zvezde izneo utiske posle derbija i očekivanja pred špansku turneju. Košarkaši Crvene zvezde nisu imali vremena ni da proslave pobedu u večitom derbiju. Savladali su sinoć Partizan, a već danas odradili trening i spremili se za put u… »
Panter povredio Mitrovića – Zvezda bez junaka derbija igra Evroligu

Panter povredio Mitrovića – Zvezda bez junaka derbija igra Evroligu

Nova 15.11.2021
Luka Mitrović zaradio je povredu oka u duelu sa Kevinom Panterom u večitom debriju i zbog toga će propustiti mečeve Crvene zvezde u duplom kolu Evrolige. Regionalni šampion gostuje Baskoniji (utorak, 20.30) i Realu (četvrtak, 20.45), a trener Dejan… »
Radonjić o gestu prema navijačima zbog vređanja Obradovića

Radonjić o gestu prema navijačima zbog vređanja Obradovića

Nova 15.11.2021
Prvi ovosezonski večiti derbi u košarci pripao je Crvenoj zvezdi, čiji su navijači u hali "Aleksandar Nikolić" povremeno vređali Željka Obradovića, trenera Partizana. Dejan Radonjić, trener crveno-belih, u dva navrata je gestikulacijom pokušao… »
Radonjić o reakciji na uvrede željku obradoviću: Kratko i jasno - Uradio sam ono što mislim da treba!

Radonjić o reakciji na uvrede željku obradoviću: Kratko i jasno - Uradio sam ono što mislim da treba!

Mondo 15.11.2021
Osvrnuo se na večiti derbi i otkrio da će Zvezdi bitan igrač faliti u Španiji. Osvrnuo se na večiti derbi i otkrio da će Zvezdi bitan igrač faliti u Španiji. Crvena zvezda nakon pobede u "večitom derbiju igra meč sa Baskonijom u Evroligi, a… »
Veliki peh, Zvezda bez junaka derbija na španskoj turneji

Veliki peh, Zvezda bez junaka derbija na španskoj turneji

Mozzart sport 15.11.2021
Luka Mitrović, najbolji pojedinac minulog duela crveno-belih sa Partizanom, neće moći da pomogne ekipi Dejana Radonjića u Vitoriji i Madridu. Nema Zvezda vremena ni pošteno da proslavi pobedu nad Partizanom. Već večeras kreće put Španije, gde u… »
"Delije" vređale Obradovića: Radonjić reagovao, a ovo su navijači uradili posle toga (VIDEO)

"Delije" vređale Obradovića: Radonjić reagovao, a ovo su navijači uradili posle toga (VIDEO)

Večernje novosti 14.11.2021
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Vratio se posle 30 godina u srpsku košarku najtrofejniji trener Evrope. Ipak, našao je na uvrede u dvorani "Aleksandar Nikolić". - Željko, Turčine..., čulo se sa tribina. No, dobro je da to skandiranje nije dugo… »

Vesti dana »