Povezane vesti

"Meni Brena nije svekrva, sve sama finansiram": Aleksandra Prijović iskreno: "Ne mogu da mi oproste što sam se udala za…

"Meni Brena nije svekrva, sve sama finansiram": Aleksandra Prijović iskreno: "Ne mogu da mi oproste što sam se udala za…

Blic 15.11.2021
Aleksandri Prijović koja važi za jednu od najuspešnijih pevačica naših prostora, priznaje da joj nije svejedno kada njen uspeh konstantno prepisuju Lepoj Breni i njenom suprugu Filipu Živojinoviću. “Koleginicama je mnogo veći problem moj brak… »
Aleksandra Prijović: Brena mi nije svekrva, spotove i pesme sama finansiram

Aleksandra Prijović: Brena mi nije svekrva, spotove i pesme sama finansiram

Nova 15.11.2021
Pevačica Aleksandra Prijović nakon dugogodišnjih spekulacija o odnosu sa Lepom Brenom otkrila šta zaista misli o njoj i stavila tačku na priče da su u lošim odnosima. Naime, Aleksandra je nedavno istakla da joj nije svejedno što njen uspeh mnogi… »
"Meni Brena nije svekrva": Aleksandra Prijović stavila tačku na porodične odnose

"Meni Brena nije svekrva": Aleksandra Prijović stavila tačku na porodične odnose

Mondo 15.11.2021
Pevačica Aleksandra Prijović odlučila je da stavi tačku na razne spekulacije. Pevačica Aleksandra Prijović odlučila je da stavi tačku na razne spekulacije. Aleksandra Prijović i Lepa Brena oduvek su imale divan odnos, ali u poslednje vreme neke… »
Brena mi nije svekrva, sve sama finansiram! Prijovićka stavila tačku na glasine da bez Živojinovića ne bi uspela, evo šta…

Brena mi nije svekrva, sve sama finansiram! Prijovićka stavila tačku na glasine da bez Živojinovića ne bi uspela, evo šta…

Kurir 15.11.2021
Pevačica Aleksandra Prijović i Lepa Brena oduvek su imale sjajan odnos, ali u poslednje vreme javnost spekuliše kako se sada slažu. Aleksandra ne voli često da govori o privatnom životu, ali je ispričala da joj koleginice ne praštaju što se udala… »

Vesti dana »