Povezane vesti
Predstavnici inicijative 'Open Balkan' odredili aktivnosti saradnje
Slobodna Evropa 15.11.2021
Učesnici skupa "Otvoreni Balkan" potpisali su 15. novembra u Nišu zaključke kojima su definisane aktivnosti koje će se sprovesti do samita Inicijative koji se krajem decembra održava u Tirani. Aktivnosti će, kako je saopšteno iz Vlade Srbije, doprineti… »
Otvoreni Balkan: Potpisana dva dokumenta za unapređenje regionalne saradnje
N1 Info 15.11.2021
Na skupu "Otvoreni Balkan" na kome su učestvovali ministri finansija, poljoprivrede, rada i zapošljavanja Srbije, Albanije i Severne Makedonije u nedelju su potpisana dva dokumenta o tome koje će aktivnosti biti sprovedene do samita koji se krajem… »
Radna dozvola za tri zemlje: Srbija, Severna Makedonija i Albanija napravile plan za uklanjanje barijera
Večernje novosti 15.11.2021
Siniša Mali i Marko Čadež, Foto Tanjug Aktivnosti koje će doprineti olakšavanju trgovine, saradnji u oblasti bezbednosti hrane, fitosanitarne i veterinarskih kontrola, definisane su u zaključku koji je potpisan u subotu u Nišu, na kraju dvodnevnog skupa… »
Vesti dana »
Vučić o samitu u Tivtu: Tražili su da uvedemo sankcije Rusiji
Sputnik pre 35 minutajoš 50 povezanih
Gorivo na pumpama u Srbiji bez promene cene, važe do 12. juna do 15 sati
Dnevnik pre 3 satajoš 30 povezanih
Krunić je u finalu Rolan Garosa: Boriće se za jedinu grend slem titulu koja fali Srbiji
Nova pre 1 satjoš 23 povezane
Šok na Rolan Garosu, otkazano polufinale, Koboli bez borbe u finalu!
Sportske.net pre 15 minutajoš 14 povezanih




