Povezane vesti

Kirjos ponizio Novaka: Đoković ne bi postojao bez Federera

Kirjos ponizio Novaka: Đoković ne bi postojao bez Federera

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: EPA-EFE/DAVE HUNT Naravno, tema kao i uvek je ponižavanje Novaka Đokovića. Prvi teniser sveta je uvek trn u oku kontroverznom sportisti, koji je gostujući u jednom podkastu hvalio Rodžera Federera. - Za mene je Federer teniski Majkl DŽordan… »
Ispad Kirjosa, hteo da ponizi Đokovića: Sa Novakom? Nikad to ne bih uradio sebi

Ispad Kirjosa, hteo da ponizi Đokovića: Sa Novakom? Nikad to ne bih uradio sebi

Nova 16.11.2021
Nik Kirjos, australijski teniser, nastavlja da pokušava da ponizi Novaka Đokovića, ovog puta je to učinio šalom koja nikom nije bila smešna. Najpre je istakao da je po njemu Rodžer Federer najbolji svih vremena bez obzira na to šta Đoković bude… »
"Novak je kralj Srbije!" Nezapamćeni ispad Nika Kirjosa, Australijanac hteo da ponizi Đokovića: Da igramo dubl? Nikada to…

"Novak je kralj Srbije!" Nezapamćeni ispad Nika Kirjosa, Australijanac hteo da ponizi Đokovića: Da igramo dubl? Nikada to…

Sportal blic 16.11.2021
Australijski teniser nebrojano puta do sada se trudio da dokaže da mu se ne dopada ono što radi prvi reket sveta Umeo je čak u tome i da pređe granicu dobrog ukusa, a kako tokom proteklih nekoliko sedmica nije bilo njegovog pojavljivavanja u javnosti… »
Pit Sampras se poklonio noletu: Novak Đoković je najbolji teniser ikada! Velike reči od Srbinovog idola!

Pit Sampras se poklonio noletu: Novak Đoković je najbolji teniser ikada! Velike reči od Srbinovog idola!

Večernje novosti 15.11.2021
Foto: Printskrin Novak je po sedmi put najbolji teniser planete na kraju godine, čime je sa trona zbacio idola Pita Samprasa. Upravo je Amerikanac u izjavi američkim medijima govorio o Noletovom rezultatu. - Sedam godina, siguran sam da mu je to bonus… »
"Za mene je najveći svih: Vremena!" Legendarni teniser se poklonio Novaku Đokoviću, njegove reči se neće svideti Federeru…

"Za mene je najveći svih: Vremena!" Legendarni teniser se poklonio Novaku Đokoviću, njegove reči se neće svideti Federeru…

Sportal blic 15.11.2021
Rezultati srpskog tenisera nikoga ne ostavljaju ravnodušnim, pa čak ni one najveće legende “belog sporta”. Nedavno je po sedmi put obezbedio prvo mesto na ATP listi na kraju kalendarske godine, čime je nadmašio svog idola iz detinjstva Pita… »

Vesti dana »