Povezane vesti

Sampras: Đoković je najbolji teniser svih vremena

Sampras: Đoković je najbolji teniser svih vremena

Politika 16.11.2021
Legendarni američki teniser Pit Sampras smatra da je Novak Đoković najbolji igrač svih vremena. Srpski teniser nedavno je osigurao sedmu godinu na vrhu ATP liste i po tome je najbolji u istoriji tenisa, a pre toga je bio izjednačen sa svojim idolom… »
Mrzeo je Đokovića, a sad ga veliča: Federer mi je drug, ali Novak je najbolji

Mrzeo je Đokovića, a sad ga veliča: Federer mi je drug, ali Novak je najbolji

Vesti online 16.11.2021
Nekadašnji američki teniser Endi Rodik kaže da će Novak Đoković, prvi reket sveta biti najbolji u istoriji ako osvoji svoj 21. grend slem. Đoković je u ponedeljak i zvanično dobio rekoderski, sedmi, pehar namenjen najboljem teniseru na kraju… »
Mrzeo je Đokovića, a sad ga veliča: Federer mi je drug, ali Novak je najbolji

Mrzeo je Đokovića, a sad ga veliča: Federer mi je drug, ali Novak je najbolji

Nova 16.11.2021
Nekadašnji američki Endi Rodik kaže da će Novak Đoković, prvi reket sveta biti najbolji u istoriji ako osvoji svoj 21. grend slem. Đoković je u ponedeljak i zvanično dobio rekoderski, sedmi, pehar namenjen najboljem teniseru na kraju sezone. Po… »
Đokoviću je bio idol, a sad se poklonio Novaku: On je najbolji svih vremena

Đokoviću je bio idol, a sad se poklonio Novaku: On je najbolji svih vremena

Nova 16.11.2021
Tokom odrastanja je Novak Đoković imao jednog pravog teniskog idola - Pita Samprasa. Nekoliko decenija kasnije došao je trenutak da se Amerikanac, osvajač 14 grend slem trofeja, pokloni trenutno najboljem teniseru planete. Đoković je u ponedeljak po… »
Novakov idol zna - Đoković je najbolji ikada, a ne Federer: Zbog Srbina je ostao bez rekorda, pa ga hvalio kao nikada!

Novakov idol zna - Đoković je najbolji ikada, a ne Federer: Zbog Srbina je ostao bez rekorda, pa ga hvalio kao nikada!

Mondo 16.11.2021
Amerikanac je javno izgovorio ono što mnogi misle - Novak Đoković je najbolji teniser svih vremena. Amerikanac je javno izgovorio ono što mnogi misle - Novak Đoković je najbolji teniser svih vremena. Novak Đoković ispisuje nove stranice istorije… »
"To je moja životna priča" Novak Đoković o rekordu koji ne može da slavi

"To je moja životna priča" Novak Đoković o rekordu koji ne može da slavi

Večernje novosti 15.11.2021
Tanjug/AP Novak Đoković je na Završnom mastersu u Torinu pobedio Kaspera Ruda, pa odmah potom dobio pehar namenjen teniseru koji kalendarku godinu završava na prvom mestu. Noletu je to bio sedmi put u karijeri da je najbolji na svetu, a kako kaže -… »

Vesti dana »