Повезане вести
Нестало 600 милиона птица – од тога 237 милиона врабаца
Санџак хабер 16.11.2021
За 40 година у Европи је нестало 600 милиона јединки дивљих птица од чега 237 милиона врабаца покућара наводи се у новој студији о птицама гнездарицама у ЕУ, преноси данас Друштво за заштиту и проучавање птица Србије. Поред… »
У Европи нестало 600 милиона јединки птица гнездарица у последњих 40 година
Данас 16.11.2021
У Европској унији (ЕУ) у последњих 40 година нестала је једна од шест јединки птица гнездарица, што значи да је од 1980. до сада изгубљено укупно око 600 милиона јединки птица гнездарица Европе, објавило је данас Друштво за… »
Нестало 600 милиона птица - од тога 237 милиона врабаца
Дневник 16.11.2021
БЕОГРАД: За 40 година у Европи је нестало 600 милиона јединки дивљих птица од чега 237 милиона врабаца покућара наводи се у новој студији о птицама гнездарицама у ЕУ, преноси данас Друштво за заштиту и проучавање птица Србије… »
У Европи нестало 600 милиона јединки птица
РТВ 16.11.2021
НОВИ САД - Нови подаци указују на то да је изгубљено око 600 милиона јединки дивљих птица у Европској унији од 1980. године. Значајан удео у овим губицима има и огроман пад у бројности честих или „обичних“ врста птица. Највеће… »
Вести дана »
Ништа од новог трофеја за Леброна Џејмса: Касл разбио Лејкерсе у полуфиналу НБА Купа!
Хот спорт пре 33 минутајош 19 повезаних
СТИЖЕ снег и хладни дани! Ево какво време нас чека и шта нам доноси "звер са истока"
Дневник пре 8 минутајош 15 повезаних
Шта су Фон дер Лајен и Кошта поручили након састанка са Вучићем - поменули и медијске слободе
Н1 Инфо пре 18 минутајош 10 повезаних
Пролеће зове Звезду, Милојевићев трећи чин спасавања себе и тима, 90 минута неизвесности и само једног циља
Телеграф пре 1 сатјош 15 повезаних





