Povezane vesti

Oglasila se banjalučka starleta nakon požara u tržnom centru: "Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću ja da ga kupim"

Oglasila se banjalučka starleta nakon požara u tržnom centru: "Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću ja da ga kupim"

Blic 16.11.2021
Banjalučkoj starleti Božani Vujinović zapaljen je automobil u garaži tržnog centra “Delta Planet“, a sada se i ona oglasila tim povodom na društvenoj mreži Instagram. - Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću ja da ga kupim –… »
Buktinja u tržnom centru podigla policiju na noge: Potraga za osobom koja je zapalila auto banjalučke starlete

Buktinja u tržnom centru podigla policiju na noge: Potraga za osobom koja je zapalila auto banjalučke starlete

Blic 16.11.2021
Banjalučka policija traga za piromanom koji je juče u garaži tržnog centra “Delta” zapalio automobil banjalučke starlete Božane Vujinović. Krivično delo kvalifikovano je kao izazivanje opšte opasnosti. Nadležnoj policijskoj stanici juče oko… »
Automobil poznate starlete namerno zapaljen: Muškarac sa kanisterom prilazi džipu, nakon toga je buknuo požar (video)

Automobil poznate starlete namerno zapaljen: Muškarac sa kanisterom prilazi džipu, nakon toga je buknuo požar (video)

Blic 15.11.2021
Banjalučkoj starleti Božani Vujinović zapaljen je automobil danas u garaži jednog tržnog centra. Utvrđeno je ovo nakon pregleda snimaka bezbednosnih kamera koje se nalaze u garaži tržnog centra u Banjaluci, piše Srpskainfo. Na snimsku se vidi… »

Vesti dana »