Povezane vesti

Težak zadatak pred Vučićem u Moskvi: Nemci blokirali "Severni tok 2", cena gasa prešla 1.000 dolara

Težak zadatak pred Vučićem u Moskvi: Nemci blokirali "Severni tok 2", cena gasa prešla 1.000 dolara

Večernje novosti 16.11.2021
Foto: Predsedništvo Srbije To je prvi put od 27. oktobra da cena plina premašuje psihološku granicu, a podaci sa berzi potvrđuju da poslednji "skok" iznosi oko 11 odsto. Ova ekonomska i strateška igra između SAD i EU sa jedne i Ruske Federacije sa… »
Vučić o sastanku sa Putinom 25. novembra: Glavna tema biće cena gasa

Vučić o sastanku sa Putinom 25. novembra: Glavna tema biće cena gasa

Slobodna Evropa 16.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u utorak, 16. novembra, da 24. novembra putuje u Moskvu, gde će se dan kasnije sastati sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, sa kojim će, kako je rekao, ponajviše razgovarati o gasu. “Danas je cena… »
"Srećan sam kad vidim sa koliko vere i ljubavi vojska radi" Vučić najavio nova ulaganja i oružje za Vojsku Srbije

"Srećan sam kad vidim sa koliko vere i ljubavi vojska radi" Vučić najavio nova ulaganja i oružje za Vojsku Srbije

Srbija danas 16.11.2021
Predsednik je, nakon prikaza obuke Rečne flote na Savi, u vojnom kompleksu "Mačvanski partizanski odred" kod Šapca, prisustvovao taktičko-tehnički zbor sredstava naoružanja i vojne opreme Kopnene vojske. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio… »
Vučić o sastanku s Putinom: Svakog dana se spremam, imam tremu iako mi nije prvi

Vučić o sastanku s Putinom: Svakog dana se spremam, imam tremu iako mi nije prvi

N1 Info 16.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će 24. novembra u Moskvi razgovarati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o nabavci gasa iz te zemlje i dodao da se nada da će za Srbiju obezbediti "najbolju cenu u Evropi". Vučić je ocenio da… »
Vučić: Ne očekujem ništa od današnjih razgovora u Briselu, sa Putinom o tri teme

Vučić: Ne očekujem ništa od današnjih razgovora u Briselu, sa Putinom o tri teme

RTS 16.11.2021
Predsednik Srbija Aleksandar Vučić rekao je da od razgovara u Briselu ne očekuje ništa, ali da je svaki pomak dobar, a poruke EU u vezi primene dogovorenog ocenio je razumnim. Svakog dana se spremamo za susret s Putinom, pratimo kako su Rusi postigli… »
Vučić o tome zašto ide kod Putina

Vučić o tome zašto ide kod Putina

Vesti online 16.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da 24.novembra putuje u Moskvu, gde će se dan kasnije sastati sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, sa kojim će, kaže, ponajviše razgovarati o gasu. – Svakog dana se spremamo za taj susret… »
Predsednik o susretu sa Putinom: Veliku tremu imam pred taj sastanak

Predsednik o susretu sa Putinom: Veliku tremu imam pred taj sastanak

Srbija danas 16.11.2021
Predsednik je rekao da se svakog dana sprema za sastanak sa ruskim liderom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Moskvu ide 24. novembra i sa predsednikom Vladimirom Putinom ima sastanak 25. novembra. - Danas je cena gasa ponovo… »

Vesti dana »