Povezane vesti

Vučić: Mladića i Ulemeka nikada ne pominjem, sem kad me novinari za njih pitaju

Vučić: Mladića i Ulemeka nikada ne pominjem, sem kad me novinari za njih pitaju

N1 Info 16.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nikada ne spominje "imena" Ratka Mladića i Milorada Ulemeka, sem kada ga novinari za njih pitaju. „Nikad u životu nisam spomenuo Milorada Ulemeka Legiju osim kad me pitate nešto. Ratka Mladića… »
Vučić: Mladića i Legiju spominjem samo kada me novinari za njih pitaju

Vučić: Mladića i Legiju spominjem samo kada me novinari za njih pitaju

Beta 16.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada ne spominje "imena" Ratka Mladića i Milorada Ulemeka, sem kada ga novinari za njih pitaju. "Nikad u životu nisam spomenuo Milorada Ulemeka Legiju osim kad me pitate nešto. Ratka Mladića… »
Vučić: Legijom plaše narod, ja o njemu ne pričam

Vučić: Legijom plaše narod, ja o njemu ne pričam

Dnevnik 16.11.2021
ŠABAC: Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se danas toliko govori o Ratku Mladiću ili Miloradu Ulemeku Legiji i navodnom puštanju Legije na slobodu, zato što pojedini tajkuni i političari koji drže i deo medija, nemaju šta da ponude… »
Vučić: Mladića i Legiju spominjem samo kada me novinari za njih pitaju

Vučić: Mladića i Legiju spominjem samo kada me novinari za njih pitaju

Nova 16.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada ne spominje "imena" Ratka Mladića i Milorada Ulemeka, sem kada ga novinari za njih pitaju. „Nikad u životu nisam spomenuo Milorada Ulemeka Legiju osim kad me pitate nešto. Ratka Mladića… »
"Eno ga legija na slobodi" Vučić o puštanju Milorada Ulemeka iz zatvora: Slušam to svaka tri meseca

"Eno ga legija na slobodi" Vučić o puštanju Milorada Ulemeka iz zatvora: Slušam to svaka tri meseca

Srbija danas 16.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se danas toliko govori o Ratku Mladiću ili Miloradu Ulemeku Legiji i navodnom puštanju Legije na slobodu, zato što pojedini tajkuni i političari koji drže i deo medija, nemaju šta da ponude građanima, pa… »

Vesti dana »