Povezane vesti
Islamista koji je prešao u hrišćanstvo i pica majstor Napadač iz Liverpula imao psihičke probleme, hteo da napadne ovo…
Kurir 16.11.2021
Bombaš-samoubica koji je poginuo u taksiju u Liverpulu kada se eksplozivna naprava koju je imao kod sebe aktivirala ispred ženske bolnice je, kako su otkrili britanski mediji, hrišćanin, pica majstor i tražilac azila. Kako piše Mejl onlajn Enco… »
Iz islama prešao u hrišćanstvo: Ovo je bombaš samoubica iz Liverpula FOTO
Nova 16.11.2021
Eksplozija taksi vozila na parkingu ženske bolnice u Liverpulu označena je kao teroristički čin, a policija je saopštila da je bombaš samoubica 32-godišnji Emad al Svelmina. Kako piše Gardijan, on je pre nekoliko godina promenio veru i prešao iz… »
Vesti dana »

Oglasio se RHMZ: Evo kakvo vreme nas očekuje do kraja dana, a kako će biti do kraja naredne nedelje
Telegraf pre 19 minutajoš 19 povezanih

NBA se oglasila zbog Jokića: Niko ovo nije uradio više od 40 godina, postao tek četvrti u istoriji
Nova pre 3 satajoš 27 povezanih

Najmanje devet žrtava tragedije u Vankuveru: Policija ne otkriva broj povređenih nakon što je muškarac kolima uleteo među ljude na festivalu
Nova pre 49 minutajoš 36 povezanih

Rasulo u Madridu: Sukob u svlačionici Reala, sve zbog ovog poteza! (video)
Hot sport pre 1 satjoš 29 povezanih