Повезане вести

Новосадски новинар "предвидео" Митровићев гол у 90. минуту: "Пикси ми је улио веру у репрезентацију"

Новосадски новинар "предвидео" Митровићев гол у 90. минуту: "Пикси ми је улио веру у репрезентацију"

Радио 021 16.11.2021
Један твит скренуо је пажњу пре утакмице између Србије и Португала, а још више након последњег судијског звиждука и пласмана "Орлова" на Светско првенство у Катару. Сви су се некако надали да би, евентуално, у Португалу… »
ВИДЕО „Некада је било цепај Каталински, од сада ће бити сеци Митровићу“

ВИДЕО „Некада је било цепај Каталински, од сада ће бити сеци Митровићу“

Нова 16.11.2021
Александар Митровић је фудбалски херој Србије после бриљантно одиграних квалификација које је крунисао голом у 90. минуту којим је Србија елиминисала Португал и обезбедила пласман на Светско првенство. Митровић је данас велика… »
Хит снимак из лисабона! Испливао разговор пиксија и митра: Селектор му све објаснио - спреми се да решиш! (видео)

Хит снимак из лисабона! Испливао разговор пиксија и митра: Селектор му све објаснио - спреми се да решиш! (видео)

Мондо 16.11.2021
Селектор имао поверења у нападача, а гоглетер Фулама веровао Пиксију пре меча. Селектор имао поверења у нападача, а гоглетер Фулама веровао Пиксију пре меча. Александар Митровић постао је херој Србије након победоносног… »
Ево ко стоји иза твита који дели цела Србија: Предвидео гол Митра у 90. минуту, а све је погодио због једне серије!

Ево ко стоји иза твита који дели цела Србија: Предвидео гол Митра у 90. минуту, а све је погодио због једне серије!

Мондо 16.11.2021
Један момак је још пре утакмице у Лисабону "знао" да ће Александар Митровић у последњем минуту донети победу Србији. Од тада његов твит сви деле на друштвеним мрежама, па чак и стрелац победоносног гола... Један момак је… »
Србија скоро сигурно у трећем шеширу! Орлове чека још десет утакмица до Мундијала, а ту је и друго важно такмичење

Србија скоро сигурно у трећем шеширу! Орлове чека још десет утакмица до Мундијала, а ту је и друго важно такмичење

Спортал блиц 16.11.2021
Пут до је обезбеђен у недељу , али је још увек поприлично далеко од наших репрезентативаца. Наши фудбалери ће врло вероватно на жребу за Мундијал у Катару бити сврстани у трећи шешир, али ће до самог одласка на… »
Херој из сплита за "Новости": Нека ми је Митар помутио славу

Херој из сплита за "Новости": Нека ми је Митар помутио славу

Вечерње новости 16.11.2021
Фото архива ВН На идентичан начин је Гојко Андријашевић у недељу увече био у прилици да испрати Митровићев хитац у 90. минуту, који је Србију послао у Катар, а фаворизоване Португалце у неизвесност баража. Јунак луде… »
Србијо, чека нас 10 утакмица до мундијала! Све што треба да знате о Орловима у 2022 - Играмо још једно важно такмичење!

Србијо, чека нас 10 утакмица до мундијала! Све што треба да знате о Орловима у 2022 - Играмо још једно важно такмичење!

Мондо 16.11.2021
Дуг је пут до Светског првенства, а селекција Драгана Стојковића Пиксија ће до почетка такмичења у Катару највероватније одиграти двоцифрен број мечева, од којих ће неке бити и такмичарског карактера. Дуг је пут до… »

Вести дана »