Povezane vesti
Izbeglištvo, inflacija, pa kancer: Aleksandar Milić Mili ispričao najtežu životnu borbu
Večernje novosti 16.11.2021
Foto Instagram/miligramofficial Živeli su tada svi u 15 kvadrata sa platom od svega nekoliko maraka, a jedan od najtežih trenutaka u Milijevom životu bilo je i saznanje da boluje od kancera tokom ratnih godina u Jugoslaviji. - Nikada nisam uspeo da… »
Živeli smo u vešernici od 15 kvadrata: Mili o teškoj borbi - Bili smo u bedi, ali srećni, dok bolest nije promenila sve
Mondo 16.11.2021
Mili se prisetio teškog odrastanja i borbe kroz život s roditeljima i bratom. Mili se prisetio teškog odrastanja i borbe kroz život s roditeljima i bratom. Poznati kompozitor i osnivač grupe Miligram, Aleksandar Milić Mili, koji je od prošle godine i… »
"Stanovali smo u vešernici od 15 kvadrata": Mili o teškoj borbi: "Živeli smo u bedi, hleb je bio 500.000, a plata 2-3 marke"
Blic 16.11.2021
Poznati kompozitor Aleksandar Milić Mili prisetio se odrastanja tokom devedesetih godina, te otkrio da je cela njegova porodica bila primorana da pobegne u Beograd, gde su živeli u 15 kvadrata sa platom od svega nekoliko maraka. Aleksandar Milić Mili ne… »
Vesti dana »
Novi napadi Izraela na Liban, poginulo devetoro, među njima i general
Beta pre 1 minutjoš 28 povezanih
RHMZ je objavio prognozu sve do kraja sledeće nedelje i nikom se neće svideti
Nova pre 2 satajoš 28 povezanih
Vlada Srbije produžila odluku o privremenom smanjenju akciza na gorivo do 14. juna
NIN pre 25 minutajoš 16 povezanih
Sankt Peterburg: Stanovnici pozvani da napuste domove zbog napada dronovima
Beta pre 2 satajoš 18 povezanih
E, ovo su pravi košarkaški navijači: Pola Amerike gori zbog slavlja Niksa, a tek su na pola puta!
Hot sport pre 55 minutajoš 24 povezane



