Povezane vesti

Oglasila se banjalučka starleta nakon požara u tržnom centru: "Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću ja da ga kupim"

Oglasila se banjalučka starleta nakon požara u tržnom centru: "Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću ja da ga kupim"

Blic 16.11.2021
Banjalučkoj starleti Božani Vujinović zapaljen je automobil u garaži tržnog centra “Delta Planet“, a sada se i ona oglasila tim povodom na društvenoj mreži Instagram. - Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću ja da ga kupim –… »
Oglasila se starleta iz Banjaluke kojoj je spaljen automobil! Evo šta je Božana poručila posle incidenta! (foto)

Oglasila se starleta iz Banjaluke kojoj je spaljen automobil! Evo šta je Božana poručila posle incidenta! (foto)

Kurir 16.11.2021
Najpoznatijoj starleti iz Banjaluke, Božani Vujinović izgoreo je automobil marke "rendž rover" u garaži jednog tržnog centra. Sada se oglasila i Božana, gde je uz fotku zapaljenog automobila poručila: "Ne možete ga zapaliti toliko puta koliko ću… »
Automobil poznate starlete namerno zapaljen: Muškarac sa kanisterom prilazi džipu, nakon toga je buknuo požar (video)

Automobil poznate starlete namerno zapaljen: Muškarac sa kanisterom prilazi džipu, nakon toga je buknuo požar (video)

Blic 15.11.2021
Banjalučkoj starleti Božani Vujinović zapaljen je automobil danas u garaži jednog tržnog centra. Utvrđeno je ovo nakon pregleda snimaka bezbednosnih kamera koje se nalaze u garaži tržnog centra u Banjaluci, piše Srpskainfo. Na snimsku se vidi… »

Vesti dana »