Povezane vesti

"Lečio sam se od alkohola i krao sam": Ispovest problematičnog sina Snežane Đurišić: Evo šta kaže o odnosu sa majkom

"Lečio sam se od alkohola i krao sam": Ispovest problematičnog sina Snežane Đurišić: Evo šta kaže o odnosu sa majkom

Blic 16.11.2021
Sin pevačice Snežane Đurišić, Marko Gvozdenović progovorio je o porocima, lečenju od alkohola, kao i o periodu kada nije ragovarao sa majkom. Njega je gazdarica jedne picerije optužila da ima problema sa alkoholom, te da je od nje ukrao pazar i… »
Lečio sam se od alkohola i krao sam! Ispovest sina Snežane Đurišić - sve o odnosu s majkom i tome da ga je isterala

Lečio sam se od alkohola i krao sam! Ispovest sina Snežane Đurišić - sve o odnosu s majkom i tome da ga je isterala

Mondo 16.11.2021
Marko Gvozdenović otvorio je dušu posle brojnih skandala. Marko Gvozdenović otvorio je dušu posle brojnih skandala. Sin pevačice Snežane Đurišić, Marko Gvozdenović, oglasio se posle brojnih skandala zbog kojih je bio u žiži javnosti, a koji su… »
Šok ispovest sina Snežane Đurišić: Lečio sam se od alkohola i krao sam! A evo šta Marko kaže o odnosu sa majkom!

Šok ispovest sina Snežane Đurišić: Lečio sam se od alkohola i krao sam! A evo šta Marko kaže o odnosu sa majkom!

Kurir 16.11.2021
Marko Gvozdenović, sin pevačice Snežane Đurišić, otvorio je dušu nakon brojnih skandala zbog čega je često bio u žiži javnosti. On je sada za Telegraf.rs progovorio o porocima, lčenju od alkohola, kao i o periodu kada nije ragovarao sa majkom… »

Vesti dana »