Povezane vesti
Vakcina „moderna” dostupna u Kragujevcu na punktu u školi „Vukašin Marković”
Glas Šumadije 17.11.2021
Iako je od prošlog petka, cepivo „moderna” dostupno i u Kragujevcu u ovom gradu još nije data ni jedna doza ove vakcije. Razlog za to je što je njen način upotrebe sličan kao i vakcine „astrazeneka”. – Vakcina „moderna” je pakovana u desetoznim bočicama… »
Vesti dana »

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Demonstracije u Tel Avivu zbog izraelskog plana za preuzimanje Gaze: Desetine hiljada traži kraj rata i oslobađanje talaca (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana